Seznam oddajanih del

Januar 2018

Datum                Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
5.1.2018 Šel sem čez gmajnico Ljudska Ljudska Leskovar Jože / 03:00
5.1.2018 Ljubezni si vsak želi Zerdoner Franc Solinc Veronika Vera Zerdoner Franc / 03.13
5.1.2018 Ne bodi kot drugi Ostojič Milan Lainšček Franc Borovič Dejan / 03:06
12.1.2018 Polka za kitaro Anton Škrlj            / Anton Škrlj / 02:56
13.1.2018 Golica Slavko in Vilko Avsenik            / Avsenik Slavko jr / 03:25
21.1.2018 Le ena misel Jože Skubic Matjaž Vrh Narcis Narcis 03:45
21.1.2018 Rdeča lička Anita Penko Martina Tomažič Anita Penko Narcis 03:00
21.1.2018 Ljubezen je roža Zdenko Runjič Jakša Fiamengo

David Penko

David Penko Narcis 03:00

Februar 2018

Datum Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja
-prireditelj
Ime izvajalca Čas predvajanja
2.2.2018 Diham zate Klepčar Alen in Sabina Klepčar Alen / / 03:05
2.2.2018 Klepet ob kavi Klepčar Alen Mohar Mateja Klepčar Alen / 02:45
9.2.2018 Strunam Ljudska Kamilo Mašek Ljudska / 03:00
9.2.2018 Kam Ljudska Josip Kocjančič Ljudska / 03.13
9.2.2018 Pod   oknom Anton Hajdrih Ljudska Ljudska / 03:00
9.2.2018 Pomladna pesem Ljudska Ljudska Alen Valdemar / 03:00
9.2.2018 N mav čez izaro Ljudska Ljudska Jože Leskovar / 03:00
9.2.2018 Nocoj se mi je sanjalo Adamič Emill Ljudska Gašperšič Egidij / 02:00
15.2.2018 Dva valčka Chopin Frederic Francois / Weingerl Albin / 06:00
15.2.2018 Kadar boš na rajžo šel Ljudska Ljudska Jože Leskovar / 03:00
15.2.2018 Triglav moj dom Aljaž Jakob Ljudska Klinar Aleš / 03:31
15.2.2018 Beli Cvet Lipičnik Jani Vrh Matjaž Lipičnik Jani / 03:27
27.2.2018 Polka za kitaro Anton Škrlj / Anton Škrlj / 02:56

Marec 2018

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
23.3.2018 Na Golici Slavko, Vilko Avsenik / Slavko Avsenik,j jun. / 02:42
23.3.2018 Povej mi Marina Jovanovič Vunjak Branko Jovanovič Vunjak Branko Jovanovič Vunjak Branko / 02:45
23.3.2018 Sonce pomladi Hrušovar Tadej Velkavrh Dušan Privšek Jože / 04:37
23.3.2018 Tebi Ekart Jože Ekart Jože Kolarič Damjan / 03:28
23.3.2018 Mi se mamo radi Ljudska Ljudska Stopar Robi / 01:00
23.3.2018 Lačni Potrebuješ Jože Potrebuješ Jože Potrebuješ Jože / 03:32
23.3.2018 Pajek Vrbek Stane Vrbek Stane Vrbek Stane / 03:00
23.3.2018 Naj živi vesela družba Rupar Ivan Sivec Ivan Rupar Ivan / 02:49
23.3.2018 Lastovke Lipicnik Franc Sivec Ivan Lipicnik Franc / 04:00
23.3.2018 Mamica je kakor zarja Ljudska Ljudska Rodosek Engelbert berty / 02:00
23.3.2018 Vrh planin Slavko, Vilko Avsenik / Greblo Patrik / 04:00
23.3.2018 Po Sloveniji Zajc Niko Sivec Ivan Zajc Niko / 02:45
23.3.2018 Ljubezen je roža Zdenko Runjič

 

Jakša Flamengo

David Penko

David Penko Narcis 03:00
23.3.2018 Rdeča Lička Anita Penko Martina Tomažič Anita Penko Narcis 03:00
23.3.2018 Bratje za mejo Poljanšek Rudi Malavašič Ivan Kosec Primož / 02:08
23.3.2018 Spomni se name Jez Aleksander Jez Aleksander Pompe Andrej / 02:56
23.3.2018 Čakal sem deklico ob potoku Segovc Franc Zaloznik Rustja Zora Segovc Franc / 03:32
23.3.2018 Poletni dan Klepčar Alen Klepčar Alen / Biseri 02:51
23.3.2018 En selfi s tabo Klepčar Alen Klepčar Alen / Biseri 02:51
25.3.2018 Rdeči cvet Novina Marjan Novina Marjan Novina Marjan / 02:48
25.3.2018 Ti moja rožica Švab Blaž in Rok Galič Jože / / 02:35
25.3.2018 Po dekle Slak Alojz Lojze Slak Alojz Lojze Slak Alojz Lojze / 03:00
25.3.2018 Moj avto Cukjati Simon Cukjati Simon Cukjati Simon / 02:46
25.3.2018 Dežela branja Krajnčar Alojz jr Pavček Tone Krajnčar Alojz jr / 02:09
25.3.2018 Po domače Mikis Marko / Mikis Marko / 02:42
25.3.2018 Čreda v Galopu Kovač Matija / / / 01:45
25.3.2018 Mačice Slak Alojz Lojze Pozek frančiška / / 02:39
25.3.2018 Na travnik bom šla Urh Damjana Urh Damjana / / 02:41
25.3.2018 Tri planike Ljudska / Zgur Neža / 02:30
25.3.2018 Veseli ribn can Blumauer Andre Stefan Blumauer Andre Stefan Privšek Jože / 03:00
25.3.2018 Mi ga spet žingamo Slavko, Vilko Avsenik Stare Marjan / / 03:24
25.3.2018 Kam Ljudska Josip Kocjančič Ljudska / 03.13
31.3.2018 Polka za kitaro Anton Škrlj / Anton Škrlj / 02:56

April 2018

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
6.4.2018 Sonce pomladi Hrušovar Tadej Velkavrh Dušan Privšek Jože / 04:37
6.4.2018 Ptičje strašilo Mojmir Sepe Elza Budau Mojmir Sepe / 04:00
8.4.2018 Počiva jezero v tihoti Glavnik Emil Zvonimir ljudska Cerovec Josip. / 04:00
8.4.2018 Hej brigade Cernivec Aleš Cernivec Aleš Fifolt Janez / 02:14
8.4.2018 Novi cvet Lovšin Peter Lovšin Peter Leonardi Igor / 03:31
8.4.2018 Vstala primorska Ljudska Ljudska Rudi Bučar / 04:07
21.4.2018 A njega ni in ni Župančič Dalibor Župančič Dalibor Župančič Dalibor / 05:04
21.4.2018 Jaz pa pojdem na Gorenjsko Ljudska Ljudska

 

Sijanec Marjan

 

/

 

02:02
21.4.2018 Moj ljubi Zavrl Anže Zavrl Anže / / 02:31
30.4.2018 Polka za kitaro Anton Škrlj / Anton Škrlj / 02:56

Maj 2018

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
8.5.2018 Prijateljska Tornic Milharcic Brigita Tornic Milharcic Brigita Petrovčič Branko / 00:57
8.5.2018 Ko si srečen Traditionel / Rajko Blaz / 02:22
8.5.2018 Po dekle Slak Alojz Lojze Slak Alojz Lojze Slak Alojz Lojze / 03:00
8.5.2018 Planinarica Miroslav Vilhar Miroslav Vilhar Škrlj Anton / 03:25
8.5.2018 Lipa Jenko Davorin Miroslav Vilhar Lebič Lojze / 02:00
9.5.2018 Po jezeru bliz Triglava Miroslav Vilhar Miroslav Vilhar Jež Jakob / 03:36
9.5.2018 Ljubezen je roža Zdenko Runjič

 

Jakša Fiamengo

David Penko

David Penko Narcis 03:00
9.5.2018 Fermentin Klepčar Alen Klepčar Alen / Biseri 02:23
19.5.2018 Naša Minka Ekart Jože Ekart Jože Kolarič Damjan / 02:36
19.5.2018 Pozimi pa rožice ne cveto Ljudska Ljudska Korbar Franc / 03:15
19.5.2018 Zagorski zvonovi Miroslav Vilhar Miroslav Vilhar Anton Škrlj / 04:34

Junij 2018

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
2.6.2018 To pesem pojem tebi Skubic Jože Bertok Vili, Skubic Jože, Uhelj Robert, Mirtič Marko, Pečjak Jože, Skubic Jože, Štibernik Gregor in Martin / 04:12
12.6.2018 V dolinici prijetni je ljubi moj dom / / Skok Valter / 05:30
12.6.2018 Veselo v Kamnik Blumauer Andre Stefan Blumauer Andre

Stefan

/ / 03:17
14.6.2018 Otroška Lipar Peter / Dekleva Igor / 02:00
14.6.2018 Čudovit je svet Sirk Lea Sirk Lea / / 03:08
14.6.2018 Ribič Pepe Potrebuješ Jože Potrebuješ Jože Potrebuješ Jože, Stibernik Martin / 02:33
14.6.2018 Pesem prijateljstva Vlasič Matjaž Ivan Sivec / 03:00
14.6.2018 Slovenija od kod lepote tvoje Slavko, Vilko Avsenik Stare Marjan / / 02:52
14.6.2018 Na Golici Stanko, Vilko Avsenik / Slavko Avsenik jr. / 02:42
16.6.2018 Slovenka sem / / Pezdirec Janez / 02:15
16.6.2018 Ko bi jaz vedela / / Frank Boris / 01:46
16.6.2018 Roža rožica rudeča / / Klavzar  Branimir Brane / 02:15
16.6.2018 Lepa kranjska si dežela Ljudska Ljudska Pezdirec Janez / 02:15
16.6.2018 Vstala primorska Ljudska Ljudska Rudi Bučar / 04:07
30.6.2018 Polka za kitaro Anton Škrlj / Anton Škrlj Anton Škrlj 02:56

Julij in Avgust 2018 ne oddajamo del

September 2018

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
3.9.2018 Ribič Pepe Potrbuješ Jože Potrbuješ Jože Potrbuješ Jože Stibernik Martin Otroški zbor 02:33
3.9.2018 Pika nogavička Spasic Besim Kenda Hussu Damjana Forjanic Gregor Otroški zbor 03:22
12.9.2018 Vesela otroška Lipar Peter / Dekleva Igor Otroški zbor 02:00
12.9.2018 Čudovit je svet Sirk Lea Sirk Lea / Otroški zbor 03:08
7.9.2018 Sem šel čez gmajnico / / Zlobko Niko Ženski zbor 02:19
15.9.2018 Slovenec sem Ipavec Gustav Gomilšak Jakob Mustajbasic Vladimir Pevska skupina 03:00
15.9.2018 Po jezeru Ljudska Ljudska Jože Leskovar Pevska skupina 03:00
15.9.2018 Nocoj se mi je sanjalo Adamič Emill Ljudska Gašperšič Egidij Pevska skupina 02:00
15.9.2018 Bo moj vnuk pel slovenske pesmi Jovanovič Vunjak Branko Jovanovič Vunjak Branko Jovanovič Vunjak Branko Pevska skupina 04:00
15.9.2018 V dolini tihi je vasica mala / / Slak Alojz Lojze Pevska skupina 03:00
28.9.2018 Čakala bom Avsenik Slavko, Vilko Souvan Ferdinand Ferry Avsenik Slavko jr Ženski zbor 02:52
28.9.2018 Slovensko dekle Zlobko Niko / / Ženska pevska skupina 04:39
28.9.2018 Ti ki si Lorenci Andrej Lorenci Andrej / Moška pevska skupina 02:27
30.9.2018 Polka za kitaro Anton Škrlj / Anton Škrlj / 02:56

Oktober 2018

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
6.10 Veseli ribnčan Blumauer Andre Stefan Potrbuješ Jože Blumauer Andre Stefan

Marolt Bogdan

harmonikaš 03:30
  6.10. Mi gasilci Antonič Jože / Mihelič Milan harmonikaš 03:16
  6.10. Golica Slavko, Vilko Avsenik / Avsenik Slavko jun harmonikaš 03:25
26.10. Tam kjer murke sveto Sirk Lea Slavko, Vilko Avsenik / / harmonikaš 03:09
26.10. Pojdi z menoj Goršič Janez / Goršič Janez harmonikaš 03:31
26.10. Bodi vesel Slak Alojz Lojze / / harmonikaš 03:00
26.10. Dišali so tvoji lasje Perenič Matjaž Perenič Matjaž / harmonikaš 04:01
26.10. Lipa zelenela je Jenko Davorin Miroslav Vilhar Marcel Štefančič / 03:50
26.10. Zagorski zvonovi Miroslav Vilhar Miroslav Vilhar / Pevski zbor 04:34
26.10. Partizanovo slovo Sivec Pavel Matej Bor / Pevski zbor 02:00
30.10. Polka za kitaro Anton Škrlj / Anton Škrlj / 02:56

November 2018

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
9.11. Pod rožnato planino Ljudska Ljudska Makovac Aleš MoPZ 02:15
9.11. Hribči ponižajte se Ljudska Ljudska Ogorevc Alojz MoPZ 02:34
9.11. Regiment po cesti gre Ljudska Ljudska Kuharič Franc MoPZ 02:26
16.11 Dekle na vrtu Ljudska Ljudska Tinkara Volk PS 04:32
11.11 Slovenka sem Pezdirec Janez / / PS 02:15
16.11.

 

Pesem mladih ljudi / / Luka Kramolc MoPŽ 04:00
16.11. Ena ptička priletela Ljudska Ljudska Aleš Makovec MOPZ 02:00
16.11. Glejte že sonce zahaja DP Slomšek Anton Martin Tomaž Plahutnik MPZ 03:30
16.11. Koroška narodna-Dečva je lLjudska Ljudska Danilo Bučar MOPZ 02:00
16.11. Ukraden rožmarin Ljudska Ljudska Alojz Podvratnik ŽVS 01:55
16.11. Dekle je prala srajčke dve Ljudska ljudska Valter Lonigro ZVS 04:38
16.11. Ptičje strašilo Mojmir Sepe Elza Budau Mojmir Sepe ŽVS 04:00
16.11. Dan ljubezni Dejvi Hrušovar Dušan Velkavrh Samo Milharčič ZVA 04:05
16.11. Ne čakaj na maj Lesjak Borut Fran Milčinski Nada Žgur ZVS 03:34
16.11. Težko čakal sem večera Pavel Kernjak Pavel Kernjak / MPZ 03:00
16.11. Ta družba naj živi Niko Zlobko / / MPZ 02:49
16.11. Selfi s tabo Alen Klepčar Alen Klepčar / Biseri 02:56
16.11. Fermentin Alen Klepčar Alen Klepčar / Biseri 02:23
16.11. Čau čau papa Alen Klepčar Alen Klepčar / Biseri 02:24
16.11. V dolini tihi / / Alojz Slak, Niko Zlobko Narcis 02:43
16.11. Golica Slavko in Vilko Avsenik / Avsenik Slavko jr Narcis 03:25
16.11. Narobe Svet Matija Tomc Ljudska Matija Tomc MPŽ 03:00
16.11. Kaj ti je deklica / / Matija Tomc / PS 03:00
16.11. Kraška jesen Anton Srebotnjak Srečko Kosovel Vinko Vodopivec PS 03:30
16.11. Nocoj Ljudska Ljudska Frane Valentin VS 02:57
16.11. Volki Danilo Bučar Vesna Mihalič
16.11. Dolenski furmani Ljudska Ljudska Leskovar Jože ŽPS 03:00
16.11. Čakala bom A. in V. Avsenik Feri Savan Avsenik Slavko jun ŽPS 02:52
16.11. Teče mi vodica Ljudska Ljudska Matija Tomc MS 01:49
16.11. Igral sem na orglice A. in V. Avsenik / Niko Kraigher MS 03:00
16.11. Veselja dom Ljudska Anton M. Slomšek Janez Močnik MS 03:00
16.11. Dan ljubezni Tadej Hrušovar Dušan Velkavrh Samo Ivačič ŽS 03:34
16.11. Sedem si rož Prelovec Zvonko / Pucihar Blaž MoPZ 03:00
16.11. Alenov poletni spev / / Avguština Budja PS 03:00
16.11. V Ljubljano Ati Soss Svetlana Makarovič Blaž Pucihar PS 04:00
16.11. Vsi potoki vse reke Aldo Kumar i Gregor Strniša / VS 03:00
16.11. Jaz bi rad Cigajnar bil Ljudska Ljudska Tadeja Vulc VS 02:40
16.11. O polnoči S.Kosovel Ljudska Vilko Ukmar MPZ 03:00
16.11. Tihi so obrazi S.Kosovel Ljudska Aldo Kumar MPZ 03:00
16.11. Preproste besede Rado Simoniti Tone Pavček / MPZ 04:00
24.11. Zagorski zvonovi Miroslav Vilhar Miroslav Vilhar Anton Škrlj ŽPZ 04:34
24.11. Sonček čez hribček gre Miroslav Vilhar Miroslav Vilhar Ropret Luka ŽPZ 02:46

December 2018

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
9.12. Slovenec sem Ipavec Gustav Gomilšak Jakob Mustajbasic Vladimir PS 03:00
9.12. Kraška jesen Alojz Srebotnjak Srečko Kosovel Vinko Vodopivec PS 03:30
9.12. Zagorska / M. Vilhar Matej Hubad PS 1:31
9.12. Kaj ti je deklica Ljudska Ljudska Matija Tomc PS 03:00
9.12. Lepo mi poje črni kos Ljudska Ljudska France Cigan PS 01:31
9.12. Le s teboj Miran Juvak Miša Čermak Miran Juvak PS 03:03
9.12. Vina čaša Brane Klavžar Jože Galič / Kvartet 02:48
9.12. En poljub Cotič Zdenko Jan Plestenjak Ambrož Čopi Kvartet 04:00
9.12. Kaj bi jst tebi dau Ljudska Ljudska Karel Boštjančič PS 05:00
9.12. Siničja tožba Ljudska Josip Stritar Gjurin Gal PS 05:16
9.12. Tam kjer sem doma Jože Privšek Kosuta Miroslav Marjanca Vidic PS 03:21
13.12. Sanjam sen Zoran Borut Zoran Borut Andraž Slokan PS 03:51
13.12. Rožic ne bom trgala M. Vilhar M. Vilhar Frančič Slavko PS 02:16
13.12. Mau čez jezero Ljudska Ljudska Jože Leskovar PS 03:00
20.12. Zimski čas Cernetič Simona Cernetič Simona Cernetič Simona OPZ 03:00
20.12. Na saneh Zajc Niko Zajc Niko / OPZ 02:27
20.12. Vrtiljak Robeznik Igor Jure Strnisa Gregor Krajncan Alojz UŽZ 03:00
20.12. Ne bodi kot drugi Ostojič Milan Lainsček Franc Povh Marjan OPZ 02:32
20.12. Ta dan Janežič Klemen Janežič Klemen Janežič Klemen OPZ 03:19
26.12. Sneg je pobelil vrhove A. in V. Avsenik Breuer Karl / Kvintet 03:18
26.12. Sveta noč Ljudska Ljudska Zore Dušan MZB 03:16

Januar 2019

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
  4.1. Sam po parku se sprehajam Klemenčič Janez Gjud Bogdan Jurak Tomislav kitarist 03:00
18.1. Čebelar Slak Alojz Lojze Podboj Alojzij Ferlež Milan harmonikaš 03:31
19.1. Polka za kitaro Anton Škrlj / Anton Škrlj / 02:56

Februar 2019

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
   8.2. Nikdar več Smolar Adi Jun  Smolar Adi Jun Smolar Adi Jun kitarist 03:37
15.2. Pleši pleši črni kos Ljudska Ljudska Ferfolja Ingrid Vrt.otr.zbor 01:42
15.2. Čuk se je oženil Ljudska Ljudska Sijanec Marjan Vrt.otr.zbor 01:20
15.2. Pastirica Ljudska Ljudska Goršič Janez Vrt.otr.zbor 01:51
15.2. Naloga Prinčič Mario / Prinčič Mario Vrt.otr.zbor 04:00
15.2. Vremenska poročila Ljudska Ljudska Habe Tomaž Vrt.otr.zbor 03:00
15.2. Tiho tiho Ljudska Ljudska Gasperšič Egidij Vrt.otr.zbor 01:35
15.2. Snežinka Kolman Alenka Kolman Alenka Kolman Alenka Vrt.otr.zbor 01:38
15.2. Preljuba mi soseda Ljudska Ljudska Mancini Tomaž Vrt.otr.zbor 08:30
15.2. Sam Ferlež Milan Niko Grafenauer / Vrt.otr.zbor 58:00
15.2. Polžek Mira Voglar Mira Voglar Igor Dekleva

 

Vrt.otr.zbor 02:09
15.2. Palček muzikalček Novak Karel Karli Kenda Hussu Damjana Novak Karel Karli Vrt.otr.zbor 03:22
15.2. Kako sem srečen danes Robert Kuhelj Robert Kuhelj Štibernik Martin Skupaj otr.zbori 02:31
21.2. Ključ Milanez Ludvik Herman Milanez Ludvik Herman Milanez Ludvik Herman Mlad.zbor 02:52
21.2. Kadar pa mim hišce greš Alojz Lojze Slak Potočar Franc / harmonikaš 03:00
21.2. Sijaj sijaj sončece Ljudska Ljudska Pucihar Jaka Otr.zbor 05:10
21.2. Na izlet Igor Dekleva Ljudska / Otr.zbor 02:00
21.2. Po dekle Alojz Lojze Slak Alojz Lojze Slak Alojz Lojze Slak harmonika 03:00
21.2. Ne bodi kot drugi Ostojič Milan Lainšček Franc Povh Marjan Učiteljski zbor 03:00
21.2. Dajte dajte Ljudska Ljudska Bučar Rudi Učiteljski zbor 03:55
28.2. Polka za kitaro Anton Škrlj / Anton Škrlj / 02:56

Marec 2019

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
  23.3. Prav lepa je Trnovska (Suhorska) fara Ljudska Ljudska Krajnik Boris MPZ 01:45
23.3. En hribček bom kupil Ljudska Ljudska Kosec Primož MPZ 02:00
23.3. Avstrijska polka Potočar Franc, Zlobko Niko Ljudska / Harmonikaš 02:48
23.3. Spomini Golob Marjan / / Harmonikaš 03:31
23.3. Ena ptička priletela Jakob Jež Ljudska / MPZ 02:00
23.3. Hribčki ponižajte se Ljudska Ljudska Ogorevs Alojz MPS 02:34
23.3. Tihi večer Tovšak Jože Ljudska Capuder Miro Tamburaši 02:40
23.3. Lepa Anka kolo vodi Ljudska Ljudska Pucihar Blaž Tamburaši 03:00
23.3. Mamica je kakor zarja Ljudska Ljudska Kobal Miro Tamburaši 02:14
24.3. Lipica Ljudska Ljudska Stanko Jericija ŽPS 03:00
24.3. Smrt v Brdih Maks Pirnik Dragan Neda Maks Pirnik ŽPS 02:27
24.3. Možila bi se rada Emil Ulaga Anica Bolčič / ŽPS 01:00
24.3. Iz Rezije Ljudska Ljudska Ambrož Čopi VS 03:00
24.3. Deček in cvet Anton Čopi Dragotin Kette / VS 01:39
24.3. Slovenija od kod lepote tvoje Slavko in Vilko Avsenik Marjan Stare / VS 02:25
24.3. Koroška Ljudska Ljudska Samo Brenšak ŽPZ 02:00
24.3. Tam kjer teče bistra Zila Ljudska Ljudska Kernjak Pavel ZPZ 03:00
24.3. Na nebu  zvezde sevajo Ljudska Ljudska Eduardo Oražem ŽPZ 02:21
24.3. Na trgu Vasilij Mirk Dragotin Katte / MPZ 03:20
24.3. Slovenec sem Gustav Ipavec Jakob Gomilšek Tomšič Tadej MPZ 03:02
24.3. Ta družba naj živi Ljudska Ljudsla Niko Zlobko MPZ 02:49
24.3. Ena ptička priletela Ljudska Ljudska Matija Tomc ZPZ 01:15
24.3. Sovdaška Ljudska Ljudska Matija Tomc ZPZ 01:20
24.3. Lastovki v slovo Alojz Sachs Valentin Orožen Leskovar Jože MPZ 03:00
24.3. Pojdem v rute Ljudska Ljudska Matija Tomc MPZ 02:39
24.3. Mandolina Vladimir Stiasny Lev Svetek Zorin Andreja Tomažič Hrvatin MPZ 02:46
24.3. Koroška ljubezen Ljudska Ljudska Damjan Močnik MPZ 04:31
24.3. Edno ludo, edno mlado Makedonska ljudska Ljudska Alojz Srebotnjak MPZ 01:10
24.3. Polka za kitaro Anton Škrlj / Anton Škrlj Anton Škrlj 02:56

April 2019

Datum Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
  5.4. Lipa zelenela je Jenko Davorin Vilhar Miroslav Anton Škrlj Duo 03:50
13.4. Dan najlepših sanj Kogoj Aleksander Kogoj Aleksander Kogoj Aleksander ŽPS 03:00
13.4 Mlade oči Robežnik Jure Velkavrh Dušan Robežnik Jure ŽPS 03:00
13.4 Tihi večer Tovšak Jože Ljudska Capuder Miro Oktet 02:40
13.4 Hvala ti Triler Janez Ljudska Zore Dušan Oktet 03:00
13.4 Fantje in dekleta Lavrič Aleš Lavrič Milojka Avbelj Aleš Oktet 03:08
13.4 Vem, da danes si jokala Stegu Milan Stegu Milan Strucl Vinko Oktet 04:00
13.4 Barčica Ljudska Ljudska Švara Danilo MPS 02:00
13.4 Vasovalec Muzenič Vito Ljudska Muzenič Vito MPS 03:00
13.4 Kje so tiste stezice Ljudska Ljudska Lavrenčič Hilarij MPS 02:00
13.4 Zdravica od sv.Roka Ljudska Ljudska Plahutnik Tomaž MPS 02:10
13.4 Kaj je to mir Ljudska Ljudska Vaclav Feliks Uč.PS 03:00
13.4 Ptičje strašilo Mojmir Sepe Elza Budau Mojmir Sepe Uč.PS 04:00
13.4 Dan ljubezni Hrušovar Tadej Dušan Velkavrh Podpečan Igor Uč.PS 03:15
14.4. Dvigni zlato kupico Klinc Miro Sivec Ivan / Banovšek 03:00
14.4. Kar zgodilo se je Banovšek Matej Banovšek Dragica / Banovšek 03:30
14.4. Tisto pomlad Podpečan Igor Solinc Veronika Podpečan Igor Akordi 03:00
14.4. Ko moja boš ti Zelič Roman Zelič Roman / Akordi 03:38
14.4. Nekje na pol poti Hrovatin Enzo Hrovatin Enzo Hrovatin Enzo Akordi 04:01
14.4. Slovenci imamo veliko srce Klavžar Brane Sivec Ivan / Akordi 03:02
14.4. Oba Lunaček Rok – Raay / Manca Špik 03:07
14.4. Pesem Lunaček Rok -Raay Drago Mislej – Mef / Manca Špik 03:30
14.4. Kjer pomol poljubi morje Lunaček Rok -Raay Lunaček Rok -Raay / Manca Špik 03:25
14.4. Po tebi mi diši ljubezen Aleš Volk

Lunaček Rok -Raay

Lunaček Rok -Raay / Manca Špik 03:30
14.4. Prijatelj Aleš Volk Aleš Volk / Manca Špik 03:42
14.4. Ta noč se ne konča Novina Marjan Novina Marjan / Poskočni muzikanti 05:00
14.4. Pivska himna Sfiligoj Vojko Šimek Vinko Sfiligoj Vojko Poskočni muzikanti 02:09
14.4. Hula hula Nipič Alfi Nipič Alfi Lesjak Martin Poskočni muzikanti 04:00
14.4. Ne glej nazaj Markič Dejan Cerimovič Edin / Modrijani 03:23
14.4. Vračam tebi se nazaj Kosmrlj Anton Tone Kosmrlj Anton Tone / Modrijani 03:43
14.4. Čebelice Smid Jozef Sivec Ivan Smid Jozef Modrijani 03:00
14.4. Vse kar mi življenje daje Fliser Edvin Kolarič Barbara Simek Aljaz Modrijani 03:09
14.4. Ti moja rožica Švab Blaž in Rok Galič Jože / Modrijani 02:35
26.4. Ko bi jaz vedela Ljudska Ljudska Frank Boris ŽPS 01:46
26.4. Pod lipo Umek Jože Umek Jože Zlobko Niko ŽPS 02:49
26.4. Sinoči je pela Ljudska Ljudska Dolenc Pavel ŽPS 02:07
27.4. Jutri gremo v napad Janez Kuhar Matej Bor Frlež Milan Kombinat 02:45
27.4 Pesem upora Ksenija Jus Ksenija Jus Mateja Mavri Kombinat 01:27
27.4 Človek med ljudmi Ksenija Jus Ksenija Jus Ksenija Jus Kombinat 04:03
27.4 Nabrusimo kose Milan Apih Apih Milan Rado Simonitti Kombinat 02:00
27.4 Nihče ne ve Horvat Ferry Drago Mislej Krajnčar Alojz Jun Drago Mislej 03:19
27.4 Svoboda je ptica Milej Drago – Mef Milej Drago – Mef Šturman Armando Drago Mislej 04:47
27.4 Bilečanka Milan Apih Apih Milan Bojan Adamič Kombinat 03:30
27.4 Nosil bom rdečo zvezdo Primož Siter Primož Siter / Pinko Tomaž 03:14
27.4 Komandant Sava Rado Simoniti / / Pinko Tomaž 03:00

Maj 2019

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
2.5. Polka za kitaro Anton Škrlj / Anton Škrlj Anton Škrlj 02:56
4.5. Pozdravna pesem Jože Leskovar Marija Vozlič / ŽVS 03:00
4.5. Brez besed Mojmir Sepe Elza Budau Mojmir Sepe ŽVS 02:48
4.5. Dan najlepših sanj Kogoj Aleksander Kogoj Aleksander Kogoj Aleksander ŽPS 03:00
9.5. Mlade oči Robežnik Jure Velkavrh Dušan Robežnik Jure ŽPS 03:00
12.5. Jamska Ivanka-spevoigra Miroslav Vilhar Miroslav Vilhar Miroslav Vilhar Zbor pevcev 30:00
18.5. Zdravica Mihelčič Viktor Oton Župančič Leskovar Jože Lovski Oktet 03:00
18.5. Iz Cerknice Ljudska Ljudska Radovan Gobec Lovski Oktet 03:00
18.5. Zdravica od sv.Roka Ljudska Ljudska Plahutnik Tomaž MPS 02:10
21.5. Tam kjer murke cveto Slavko in Vilko Avsenik / / orkester 03:09

Junij 2019

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
2.6. Polka za kitaro Anton Škrlj / Anton Škrlj Anton Škrlj 02:56
1.6. Skrivnost Repnik Janez Repnik Janez / ŽVS 02:53
1.6 Vsi potoki vse reke Kumar Aldo Strniša Gregor / ŽVS 03:00
1.6 Noviteta Kumar Aldo / Samo Voga ŽVS 03:00
1.6 Kakor, da se nič ni zgodilo Gjurin Gal in Severa Gjurin Gal / ŽVS 04:00
1.6 Mrzle so njive Narat Boštjan Narat Boštjan / ŽVS 03:53
1.6 Zvezde Bohinec Srečko Sedmak Bojan Bohinec Srečko ŽVS 04:04
1.6 Ukraden cvet Podobnik Nejc Podobnik Nejc / ŽVS 03:00
1.6 Ljubezen naj gre vedno v cvet Vodopivec Marjan Milčinski Frane jun Milčinski Nana ŽVS 03:22
1.6 Kako si kaj Klavžar Brane Galič Jože / ŽVS in solist 03:12
14.6. Mala terasa Gjurin Gal Gjurin Gal Gjurin Gal ŽPS 04:30

Julij in Avgust 2019 ne oddajamo del

September 2019

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
20.9. Polka za kitaro Anton Škrlj / Anton Škrlj Anton Škrlj 02:56
21.9. Slovenija od kod lepote tvoje Slavko in Vilko Avsenik Marjan Stare / ŽVS 02:25
21.9. Dajte dajte Ljudska Ljudska Bučar Rudi ŽVS 03:55
21.9. Ne bodi kot drugi Ostojič Milan Lainšček Franc Povh Marjan ŽVS 03:00
21.9. Ti si moja ljubezen Jure Robežnik Elza Budau Bor Zuljan ŽVS 02:51
21.9. Pozdravna pesem Jože Leskovar Marija Vozlič / ŽVS 03:00
21.9. Tarantela Zoran Crnkovič Zoran Crnkovič Zoran Crnkovič ŽVS 04:42
21.9. Zemlja pleše Mojmir Sepe Gregor Strniša Mario Rijavec ŽVS 02:22
21.9. Poletna noč Mojmir Sepe Elza Budau / ŽVS 03:03
21.9. Ptičje strašilo Mojmir Sepe Elza Budau Mojmir Sepe ŽVS 04:00
21.9. Dan ljubezni Tadej Hrušovar Dušan Velkavrh Deco Žgur ŽVS 03:34
21.9. Kmalu spet se vidiva Marjan Pangos Roman Kamenik Marjan Pangos ŽPZ 03:12
27.9. Slovenka sem Ljudska Ljudska Janez Pezdirec ŽPZ 02:15
27.9. Kje je moj mili dom Ljudska Ljudska Alojz Ogorevc ŽPZ 02:02
27.9. Čudna noč Borut Merčnik Borut Merčnik Tomislav Velenko ŽPZ 03:09
29.9. Na Robleku Slavki in Vilko Avsenik / Jože Privšek Harmonikaši 02:12
29.9. Golica S. in V. Avsenik / Slavko Avsenik jr Harmonikaši 03:25
29.9. Ta sosedov Francel Alojz Slak in Niko Zlobko Ivan Malavašič / Harmonikaši 02:39

Oktober 2019

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
11.10. Polka za kitaro Anton Škrlj / Anton Škrlj Anton Škrlj 02:56
12.10. Nocoj je pa en lep večer Ljudska Ljudska Klavžar Branimir MvS 01:39
12.10. Stezice Ljudska Ljudska Rakovec Uroš MvS 05:45
12.10. Vsi so prihajali Ljudska Ljudska Napret Peter MvS 02:44
12.10. Jaz bi rad rdečih rož Prelovec Zorko Lovrenčič Josip Kampič Jože MvS 03:00
12.10. Le s teboj Juvan Miran Čermak Miša Juvan Miran ŽvS 03:03
12.10. Življenje je lepo Bračič Boštjan Bračič Boštjan Bračič Boštjan ŽvS 03:18
12.10. Ako sai pošla spat Petvar Mario Bruno / / MvS 02:45
12.10. Gozdovi v mesečini Slavko, Vilko Avsenik Zlza Budau / MvS 03:30
12.10. Orglice Slavko, Vilko Avsenik Ivan Sivec / MvS 03:00
12.10. Glas srca Gorse Miha Gorse Tina / MvS 03:02
12.10. V dolini tihi Ljudska Ljudska Dolenc Pavel MvS 02:03
12.10. Meni ni za bogatijo Alojz Slak, Niko Zlobko Mirko Mahnič / Harmonikaši 02:39
18.10. Vesna Alojz Srebotnjak Viktor Markič / PS 01:30
18.10. V krčmi Alojz Srebotnjak Simon Gregorčič

 

/ PS 01:30
18.10. Zdravljica Ubald Vrabec France Prešeren Aleksi Jercog PS 00:24
18.10. Na gorici, na placi Ljudska Ljudska Andrej Makor PS 02:00
26.10. Ne bodi kot drugi Ostojič Milan Lainšček Franc Povh Marjan ŽVS 03:00
26.10. Dan ljubezni Tadej Hrušovar Dušan Velkavrh Deco Žgur ŽVS 03:34
26.10. Slovenija od kod lepote tvoje Slavko in Vilko Avsenik Marjan Stare / ŽVS 02:25

November 2019

Daum Nalov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
11.11. Polka za kitaro Anton Škrlj / Anton Škrlj Anton Škrlj 02:56

December 2019

Datum Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
8..12 Polka za kitaro Anton Škrlj / Anton Škrlj Anton Škrlj 02:56
13.12 Lipa Jenko Davorin Miroslav Vilhar Jože Lepič PS 02:56
13.12 Po jezeru Miroslav Vilhar Miroslav Vilhar Kampič Jože PS 02:54
13.12 Rožic ne bom trgala Miroslav Vilhar Miroslav Vilhar Slavko Frančič PS 02:16
17.12 Zvezde na nebu S in V. Avsenik Elza Budau / MPZ 03:30
17.12 Sedem si rož Zorko Prelovec Ivo Peruci Blaž Pucihar MPZ 03:00
17.12 O tebi sanjam Pavle Kernjak Pavle Kernjak / MPZ 03:00
17.12 Slovenska pesem Ubald Vrabec K.Destovnik Kajuh / MPZ 03:00
17.12 O pastirčku Ljudska Ljudska Fran Gerbič MPZ 05:20
17.12 Igraj Kolce Ljudska Ljudska Jakob Jež MPZ 02:52
17.12 Širno morje Milče Stegu Milče Stegu / MPZ 03:10
17.12 Slovenska dežela Benjamin Ipavec Jakob Razlaga Kokol Mieo MPZ, ŽPS DU 02:45
17.12 Štajeriš Ljudska Ljudska Peter Nepret Citraši 08:30
17.12 V dolinici prijetni Ljudska Ljudska Tomaž Plahutnik Citraši 01:36
17.12 Na Golici S in V. Avsenik / Tomaž Plahutnik Citraši 03:25
17.12 Gozdovi v mesečini S in V. Avsenik Elza Budau / Citraši 03:30
17.12 Pastirica Ljudska Ljudska Goršič Janez Citraši 01:51
17.12 Cvetje v jeseni Urban Koder / / Citraši 01:55
17.12 Sestavljena polka Karli Gradisnik / / Citraši 02:31
29.12. Črni kos Ljudska Ljudska Ferfolja Ingrid MŽPZB 01:42
29.12 Brez besed Mojmir Sepe Elza Budau Mojmir Sepe MŽPZB 02:48
29.12 Božič je Jelenko Boris Jelenko Boris Jelenko Boris MŽPZB 03:39
29.12 Sonce je zašlo Anton Košmrlj Anton Košmrlj / MŽPZB 02:58
29.12 Sneg je pobelil vrhove A. in V. Avsenik Breuer Karl / MŽPZB 03:18
29.12 Dekle je zajemalo z vedrom vodo Ljudska Ljudska Milan Frlež MŽPZB 03:10
29.12 Sveta noč Ljudska Ljudska Zore Dušan MPZB 03:16

Januar 2020 nismo oddajali del

Februar 2020

Datum Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžer-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
5.2. Pridne peričice Ljudska Ljudska Lesjak Martin Vrt.otr.zbor 03:00
5.2. Izidor ovčice pasel Ljudska Ljudska Goršič Janez Vrt.otr.zbor 01:17
5.2. Rom pom pom Zlobko Niko Malavašič Ivan Zlobko Niko Vrt.otr.zbor 01:58
5.2. Muca Dekleva Igor Dekleva Igor / Vrt.otr.zbor 01:00
5.2. Huda mravljica Vodopivec Marjan Ogorelec Milena Krajnčan Alojz jun Vrt.otr.zbor 03:00
7.2. Pod oknom Kamilo Mašek Franc Prešeren Benjamin Izmajlov Operni pevec 03:10
11.2. Mladi pevci Tomaž Zorko Jana Zorko / Otr.zbor 01:10
11.2. Dvojčka Peter Salvi Grafenauer Niko Gregor Forjanič Otr.zbor 02:06
11.2. Ples David Beovič / / Klavir 05:20
11.2. Poj z menoj Krajnčan Alojz jun Soster Olmer Ksenija Krajnčan Alojz jun Učit.zbor 03:57
11.2. Tema in variacije Ljudska Ljudska Ratimir Zekič Harmonika 03:00
11.2. Lira Davor Božič Noel / Davor Božič Noel Trobenta 02:52
11.2. Razpnimo jadra Katja Gruber Katja Gruber / Mlad.zbor 01:35

Marec 2020

Datum Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
26.3. Prav lepa je Trnovska (Suhorska) fara Ljudska Ljudska Krajnik Boris MPZ 01:45
26.3. En hribček bom kupil Ljudska Ljudska Kosec Primož MPZ 02:00
26.3. Avstrijska polka Potočar Franc, Zlobko Niko Ljudska / Harmonikaš 02:48
26.3. Spomini Golob Marjan / / Harmonikaš 03:31
26.3. Ena ptička priletela Jakob Jež Ljudska / MPZ 02:00
26.3. Hribčki ponižajte se Ljudska Ljudska Ogorevs Alojz MPS 02:34
26.3. Tihi večer Tovšak Jože Ljudska Capuder Miro Tamburaši 02:40
26.3. Lepa Anka kolo vodi Ljudska Ljudska Pucihar Blaž Tamburaši 03:00
26.3. Mamica je kakor zarja Ljudska Ljudska Kobal Miro Tamburaši 02:14

April 2020

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
1.4. Tihi večer Tovšak Jože Ljudska Capuder Miro Oktet 02:40
1.4 Hvala ti Triler Janez Ljudska Zore Dušan Oktet 03:00
1.4 Fantje in dekleta Lavrič Aleš Lavrič Milojka Avbelj Aleš Oktet 03:08
1.4 Vem, da danes si jokala Stegu Milan Stegu Milan Strucl Vinko Oktet 04:00
7.4. Pozdravna pesem Jože Leskovar Marija Vozlič / ŽVS 03:00
7.4. Brez besed Mojmir Sepe Elza Budau Mojmir Sepe ŽVS 02:48
7.4. Dan najlepših sanj Kogoj Aleksander Kogoj Aleksander Kogoj Aleksander ŽPS 03:00
14.4. Ne bodi kot drugi Ostojič Milan Lainšček Franc Povh Marjan ŽVS 03:00
14.4. Dan ljubezni Tadej Hrušovar Dušan Velkavrh Deco Žgur ŽVS 03:34
14.4. Slovenija od kod lepote tvoje Slavko in Vilko Avsenik Marjan Stare / ŽVS 02:25
19.4. Skrivnost Repnik Janez Repnik Janez / ŽVS 02:53
19.4 Vsi potoki vse reke Kumar Aldo Strniša Gregor / ŽVS 03:00
19.4 Noviteta Kumar Aldo / Samo Voga ŽVS 03:00
19.4 Kakor, da se nič ni zgodilo Gjurin Gal in Severa Gjurin Gal / ŽVS 04:00
19.4 Mrzle so njive Narat Boštjan Narat Boštjan / ŽVS 03:53
19.4 Zvezde Bohinec Srečko Sedmak Bojan Bohinec Srečko ŽVS 04:04
19.4 Ukraden cvet Podobnik Nejc Podobnik Nejc / ŽVS 03:00
19.4 Ljubezen naj gre vedno v cvet Vodopivec Marjan Milčinski Frane jun Milčinski Nana ŽVS 03:22
21.4. Zdravica Mihelčič Viktor Oton Župančič Leskovar Jože Lovski Oktet 03:00
21.4. Iz Cerknice Ljudska Ljudska Radovan Gobec Lovski Oktet 03:00
21.4. Zdravica od sv.Roka Ljudska Ljudska Plahutnik Tomaž MPS 02:10
22.4. Zvezde na nebu S in V. Avsenik Elza Budau / MPZ 03:30
22.4. Sedem si rož Zorko Prelovec Ivo Peruci Blaž Pucihar MPZ 03:00
22.4. O tebi sanjam Pavle Kernjak Pavle Kernjak / MPZ 03:00
22.4. Slovenska pesem Ubald Vrabec K.Destovnik Kajuh / MPZ 03:00
22.4. O pastirčku Ljudska Ljudska Fran Gerbič MPZ 05:20
22.4. Igraj Kolce Ljudska Ljudska Jakob Jež MPZ 02:52
22.4. Širno morje Milče Stegu Milče Stegu / MPZ 03:10
28.4. Lipica Ljudska Ljudska Stanko Jericija ŽSP 03:00
28.4. Smrt v Brdih Maks Pirnik Dragan Neda Maks Pirnik ŽPS 02:27
28.4. Možila bi se rada Emil Ulaga Anica Bolčič / ŽPS 01:00
28.4. Iz Rezije Ljudska Ljudska Ambrož Čopi VS 03:00
28.4. Deček in cvet Anton Čopi Dragotin Kette / VS 01:39
28.4. Slovenija od kod lepote tvoje Slavko in Vilko Avsenik Marjan Stare / VS 02:25
28.4. Koroška Ljudska Ljudska Samo Brenšak ŽPZ 02:00
28.4. Tam kjer teče bistra Zila Ljudska Ljudska Kernjak Pavel ZPZ 03:00
28.4. Na nebu  zvezde sevajo Ljudska Ljudska Eduardo Oražem ŽPZ 02:21
28.4. Na trgu Vasilij Mirk Dragotin Katte / MPZ 03:20
28.4. Slovenec sem Gustav Ipavec Jakob Gomilšek Tomšič Tadej MPZ 03:02
28.4. Ta družba naj živi Ljudska Ljudsla Niko Zlobko MPZ 02:49
28.4. Ena ptička priletela Ljudska Ljudska Matija Tomc ZPZ 01:15
28.4. Sovdaška Ljudska Ljudska Matija Tomc ZPZ 01:20
28.4. Lastovki v slovo Alojz Sachs Valentin Orožen Leskovar Jože MPZ 03:00
28.4. Pojdem v rute Ljudska Ljudska Matija Tomc MPZ 02:39
28.4. Mandolina Vladimir Stiasny Lev Svetek Zorin Andreja Tomažič Hrvatin MPZ 02:46
28.4. Koroška ljubezen Ljudska Ljudska Damjan Močnik MPZ 04:31
28.4. Edno ludo, edno mlado Makedonska ljudska Ljudska Alojz Srebotnjak MPZ 01:10

Maj 2020

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
1.5. Slovenija od kod lepote tvoje Slavko in Vilko Avsenik Marjan Stare / ŽVS 02:25
1.5. Dajte dajte Ljudska Ljudska Bučar Rudi ŽVS 03:55
1.5. Ne bodi kot drugi Ostojič Milan Lainšček Franc Povh Marjan ŽVS 03:00
1.5. Ti si moja ljubezen Jure Robežnik Elza Budau Bor Zuljan ŽVS 02:51
1.5. Pozdravna pesem Jože Leskovar Marija Vozlič / ŽVS 03:00
1.5. Tarantela Zoran Crnkovič Zoran Crnkovič Zoran Crnkovič ŽVS 04:42
1.5. Zemlja pleše Mojmir Sepe Gregor Strniša Mario Rijavec ŽVS 02:22
1.5. Poletna noč Mojmir Sepe Elza Budau / ŽVS 03:03
1.5. Ptičje strašilo Mojmir Sepe Elza Budau Mojmir Sepe ŽVS 04:00
1.5. Dan ljubezni Tadej Hrušovar Dušan Velkavrh Deco Žgur ŽVS 03:34
1.5. Kmalu spet se vidiva Marjan Pangos Roman Kamenik Marjan Pangos ŽPZ 03:12
1.5. Slovenka sem Ljudska Ljudska Janez Pezdirec ŽPZ 02:15
1.5. Kje je moj mili dom Ljudska Ljudska Alojz Ogorevc ŽPZ 02:02
1.5. Čudna noč Borut Merčnik Borut Merčnik Tomislav Velenko ŽPZ 03:09
13.5. Lipa Jenko Davorin Miroslav Vilhar Jože Lepič PS 02:56
13.5. Po jezeru Miroslav Vilhar Miroslav Vilhar Kampič Jože PS 02:54
13.5. Rožic ne bom trgala Miroslav Vilhar Miroslav Vilhar Slavko Frančič PS 02:16
13.5. Zvezde na nebu S in V. Avsenik Elza Budau / MPZ 03:30
13.5. Sedem si rož Zorko Prelovec Ivo Peruci Blaž Pucihar MPZ 03:00
13.5. O tebi sanjam Pavle Kernjak Pavle Kernjak / MPZ 03:00
13.5. Slovenska pesem Ubald Vrabec K.Destovnik Kajuh / MPZ 03:00
13.5. O pastirčku Ljudska Ljudska Fran Gerbič MPZ 05:20
13.5. Igraj kolce Ljudska Ljudska Jakob Jež MPZ 02:52
13.5. Širno morje Milče Stegu Milče Stegu / MPZ 03:10
13.5. Slovenska dežela Benjamin Ipavec Jakob Razlaga Kokol Milo MPZ,ŽPS,

DU

02:45
27.5. Nocoj je pa en lep večer Ljudska Ljudska Klavžar Branimir MvS 01:39
27.5 Stezice Ljudska Ljudska Rakovec Uroš MvS 05:45
27.5 Vsi so prihajali Ljudska Ljudska Napret Peter MvS 02:44
27.5 Jaz bi rad rdečih rož Prelovec Zorko Lovrenčič Josip Kampič Jože MvS 03:00
27.5 Le s teboj Juvan Miran Čermak Miša Juvan Miran ŽvS 03:03
27.5 Življenje je lepo Bračič Boštjan Bračič Boštjan Bračič Boštjan ŽvS 03:18
27.5 Ako sai pošla spat Petvar Mario Bruno / / MvS 02:45
27.5 Gozdovi v mesečini Slavko, Vilko Avsenik Zlza Budau / MvS 03:30
27.5 Orglice Slavko, Vilko Avsenik Ivan Sivec / MvS 03:00
27.5 Glas srca Gorse Miha Gorse Tina / MvS 03:02
27.5 V dolini tihi Ljudska Ljudska Dolenc Pavel MvS 02:03
27.5 Lipa zelenela je Jenko Davorin Miroslav Vilhar Škrlj Anton Duet kitara 03:50

Junij 2020

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja

-prireditelj

Ime izvajalca Čas predvajanja
24.6. Dekle na vrtu Ljudska Ljudska Tinkara Volk PS 04:32
24.6. Tam kjer sem doma Jože Privšek Kosuta Miroslav Marjanca Vidic PS 03:21
24.6. Sanjam sen Zoran Borut Zoran Borut Andraž Slokan PS 03:51
24.6. Kaj ti je deklica Ljudska Ljudska Matija Tomc PS 03:00
24.6. Ne bodi kot drugi Ostojič Milan Lainsček Franc Povh Marjan PS 02:32
24.6. Poletna noč Sepe Mojmir Budau Mueller Elza / PS 03:03
24.6. Ona sanja Pariz Jovanovič Vunjak Branko / / Harmonika 03:41
24.6. Poštar Slak Alojz Lojze / / Harmonika 02:30

Julij in Avgust 2020 ne oddajamo del

September 2020

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
01.09. Tihi večer Tovšak Jože Ljudska Capuder Miro Oktet 02:40
01.09. Hvala ti Triler Janez Ljudska Zore Dušan Oktet 03:00
01.09. Fantje in dekleta Lavrič Aleš Lavrič Milojka Avbelj Aleš Oktet 03:08
01.09. Vem, da danes si jokala Stegu Milan Stegu Milan Strucl Vinko Oktet 04:00

Oktober 2020

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
2.10. Pridne peričice Ljudska Ljudska Lesjak Martin Vrt.otr.zbor 03:00
2.10 Izidor ovčice pasel Ljudska Ljudska Goršič Janez Vrt.otr.zbor 01:17
2.10 Rom pom pom Zlobko Niko Malavašič Ivan Zlobko Niko Vrt.otr.zbor 01:58
2.10 Muca Dekleva Igor Dekleva Igor / Vrt.otr.zbor 01:00
2.10 Huda mravljica Vodopivec Marjan Ogorelec Milena Krajnčan Alojz jun Vrt.otr.zbor 03:00
2.10 Mladi pevci Tomaž Zorko Jana Zorko / Otr.zbor 01:10
2.10 Dvojčka Peter Salvi Grafenauer Niko Gregor Forjanič Otr.zbor 02:06
2.10 Ples David Beovič / / Klavir 05:20
2.10 Poj z menoj Krajnčan Alojz jun Soster Olmer Ksenija Krajnčan Alojz jun Učit.zbor 03:57
2.10 Tema in variacije Ljudska Ljudska Ratimir Zekič Harmonika 03:00
2.10 Lira Davor Božič Noel / Davor Božič Noel Trobenta 02:52
2.10 Razpnimo jadra Katja Gruber Katja Gruber / Mlad.zbor 01:35
30.10 Jamska Ivanka-spevoigra Miroslav Vilhar Miroslav Vilhar Miroslav Vilhar Zbor pevcev 30:00

November 2020

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
26.11. Dekle na vrtu Ljudska Ljudska Lavric Bojan PS 04:32
24.6. Tam kjer sem doma Jože Privšek Kosuta Miroslav Marjanca Vidic PS 03:21
24.6. Sanjam sen Zoran Borut Zoran Borut Andraž Slokan PS 03:51
24.6. Kaj ti je deklica Ljudska Ljudska Matija Tomc PS 03:00
24.6. Ne bodi kot drugi Ostojič Milan Lainsček Franc Povh Marjan PS 02:32
24.6. Poletna noč Sepe Mojmir Budau Mueller Elza / PS 03:03

December 2020

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
 30.12. Zvezde na nebu S in V. Avsenik Elza Budau / PS 03:30
30.12. Sedem si rož Zorko Prelovec Ivo Peruci Blaž Pucihar PS 03:30
30.12. O tebi sanjam Pavle Kernjak Pavle Kernjak / PS 03:30
30.12. Slovenska pesem Ubald Vrabec K. Destovnik Kajuh / PS 03:30
30.12. O pastirčku Ljudska Ljudska Fran Gerbič PS 05:20
30.12. Igraj Kolce Ljudska Ljudska Jakob Jež PS 02:52
30.12. Širno morje Milče Stegu Milče Stegu / 03:10

Januar 2021

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
29.1.2021 Na Golici Slavko, Vilko Avsenik / Slavko Avsenik,j jun. / 02:42
29.1.2021 Povej mi Marina Jovanovič Vunjak Branko Jovanovič Vunjak Branko Jovanovič Vunjak Branko / 02:45
29.1.2021 Sonce pomladi Hrušovar Tadej Velkavrh Dušan Privšek Jože / 04:37
29.1.2021 Tebi Ekart Jože Ekart Jože Kolarič Damjan / 03:28
29.1.2021 Mi se mamo radi Ljudska Ljudska Stopar Robi / 01:00
29.1.2021 Lačni Potrebuješ Jože Potrebuješ Jože Potrebuješ Jože / 03:32
29.1.2021 Pajek Vrbek Stane Vrbek Stane Vrbek Stane / 03:00
29.1.2021 Naj živi vesela družba Rupar Ivan Sivec Ivan Rupar Ivan / 02:49
29.1.2021 Lastovke Lipicnik Franc Sivec Ivan Lipicnik Franc / 04:00
29.1.2021 Mamica je kakor zarja Ljudska Ljudska Rodosek Engelbert berty / 02:00
29.1.2021 Vrh planin Slavko, Vilko Avsenik / Greblo Patrik / 04:00
29.1.2021 Po Sloveniji Zajc Niko Sivec Ivan Zajc Niko / 02:45
29.1.2021 Ljubezen je roža Zdenko Runjič

 

Jakša Flamengo

David Penko

David Penko Narcis 03:00
29.1.2021 Rdeča Lička Anita Penko Martina Tomažič Anita Penko Narcis 03:00
29.1.2021 Bratje za mejo Poljanšek Rudi Malavašič Ivan Kosec Primož / 02:08
29.1.2021 Spomni se name Jez Aleksander Jez Aleksander Pompe Andrej / 02:56
29.1.2021 Čakal sem deklico ob potoku Segovc Franc Zaloznik Rustja Zora Segovc Franc / 03:32
29.1.2021 Poletni dan Klepčar Alen Klepčar Alen / Biseri 02:51

 Februar 2021

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
7.2.2021 Tam kjer sem doma Jože Privšek Miroslav Košuta Janko Avsenak PS 03:21
7.2.2021 Moje orglice Mojmir Sepe Frane Milčinski jun Mojmir Sepe ŽPS 03:24

Marec 2021

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
7.3. Skupaj se bova postarala Brane Klavžar Majda Rebernik Brane Klavžar Kitarist 03:51
26.3. Ne bodi kot drugi Ostojič Milan Lainšček Franc Povh Marjan ŽVS 03:00
26.3. Dan ljubezni Tadej Hrušovar Dušan Velkavrh Deco Žgur ŽVS 03:34
26.3. Slovenija od kod lepote tvoje Slavko in Vilko Avsenik Marjan Stare / ŽVS 02:25

April 2021 nismo oddajali del

Maj 2021

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
9.5. Pod lipico zeleno ljudska ljudska Janez Pezdirec Glasbena skupina 02:25
9.5. Veselo v dolino Jernej Pikel / / Glasbena skupina 02:31
9.5 Recite ji Alen Klepčar Alen Klepčar / Ans. Biseri 03:01
9.5 Bejba z obale Alen Klepčar Alen Klepčar / Ans. Biseri 03:07

Junij 2021

Datum Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
20.6. Slovenka sem / / Janez Pezdirec ŽP skupina 02:15
20.6 Tu sem doma Djordjevic Rajko Djordjevic Rajko Djordjevic Rajko ŽP skupina 02:58
20.6 Najlepša je poleti Raay Mislej Drago / ŽP skupina 03:30

 

20.6 Življenje je lepo Kaurič Darko, Kobal Cvetto Kaurič Darko / ŽP skupina 04:06
23.6. Čakala bom Slavko in Vilko Avsenik Ferdinand Ferry Vojko Šuligoj Zbor DU 03:07
23.6. Vrtec ogradila bodem Ljudska Ljudska Alojz Ogorevc Zbor DU 03:10
23.6. Pastirček Fran Gerbič / Bojan Lavrič MPZ 03:57
23.6. Morje Jadransko Anton Hajdrih Simon Jenko / MPZ 03:55
23.6. Tam kjer sem doma Jože Privšek Miroslav Košuta / ŽP skupina 03:19
25.6. Jamska Ivanka Miroslav Vilhar Miroslav Vilhar Jani Golob Skupina pevcev 30:00
30.6. V dolini tihi Ljudska Ljudska Pavel Dolenc Skupina pevcev in harmonikaš 02:03
30.6 Dekle iz zlate ladjice Tadej Hrušovar Dušan Velkavrh Deco Žgur ŽV skupina 04:09
30.6 Tam kjer sem doma Jože Privšek Miroslav Košuta / ŽV skupina 03:19
30.6 Glas morja Brigita Lupsa Blaž Svetek Severdzan Nuhi ŽP skupina 03:50
30.6 Fermentin Alen Klepčar Alen Klepčar / Biseri 02:23
30.6 Lepa naša domovina / / Jože Galič Šilentabor 04:04
30.6 Slovenija od kod lepote tvoje Slavko in Vilko Avsenik Marjan Stare / Skupina pevcev 02:52

Julij 2021

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
02.7. V dolini tihi Ljudska Ljudska Pavel Dolenc Skupina pevcev in harmonikaš 02:03
02.7. Dekle iz zlate ladjice Tadej Hrušovar Dušan Velkavrh Deco Žgur ŽV skupina 04:09
02.7. Tam kjer sem doma Jože Privšek Miroslav Košuta / ŽV skupina 03:19
02.7. Glas morja Brigita Lupsa Blaž Svetek Severdzan Nuhi ŽP skupina 03:50
02.7. Fermentin Alen Klepčar Alen Klepčar / Biseri 02:23
02.7. Lepa naša domovina / / Jože Galič Šilentabor 04:04
02.7. Slovenija od kod lepote tvoje Slavko in Vilko Avsenik Marjan Stare / Skupina pevcev 02:52
04.7. Jutri gremo v napad Janez Kuhar Matej Bor Frlež Milan Kombinat 02:45
04.7 Pesem upora Ksenija Jus Ksenija Jus Mateja Mavri Kombinat 01:27
04.7 Človek med ljudmi Ksenija Jus Ksenija Jus Ksenija Jus Kombinat 04:03
04.7 Nabrusimo kose Milan Apih Apih Milan Rado Simonitti Kombinat 02:00
04.7 Nihče ne ve Horvat Ferry Drago Mislej Krajnčar Aloju Jun Drago Mislej 03:19
04.7 Svoboda je ptica Milej Drago – Mef Milej Drago – Mef Šturman Armando Drago Mislej 04:47
04.7 Bilečanka Milan Apih Apih Milan Bojan Adamič Kombinat 03:30
04.7 Nosil bom rdečo zvezdo Primož Siter Primož Siter / Pinko Tomaž 03:14
04.7 Komandant Sava Rado Simoniti / / Pinko Tomaž 03:00
04.7 Hej brigade Černivec Aleš Černivec Aleš Fifolt Janez Pinko Tomaž 02:14
04.7 Na oknu glej obrazek bled DP / Bojan Adamič Pinko Tomaž 03:45
04.7 Vstala Primorska Ljudska Ljudska Bučar Rudi Pinko Tomaž 04:07
18.7. Jamska Ivanka Miroslav Vilhar Miroslav Vilhar Jani Golob Skupina pevcev 30:00

Avgust 2021

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
04.8. Jamska Ivanka Miroslav Vilhar Miroslav Vilhar Jani Golob Skupina pevcev 30:00
06.8. V dolini tihi Ljudska Ljudska Pavel Dolenc Skupina pevcev in harmonikaš 02:03
06.8 Dekle iz zlate ladjice Tadej Hrušovar Dušan Velkavrh Deco Žgur ŽV skupina 04:09
06.8 Tam kjer sem doma Jože Privšek Miroslav Košuta / ŽV skupina 03:19
06.8 Glas morja Brigita Lupsa Blaž Svetek Severdzan Nuhi ŽP skupina 03:50
06.8 Fermentin Alen Klepčar Alen Klepčar / Biseri 02:23
06.8 Lepa naša domovina / / Jože Galič Šilentabor 04:04
06.8 Slovenija od kod lepote tvoje Slavko in Vilko Avsenik Marjan Stare / Skupina pevcev 02:52
10.8. Na Golici Slavko, Vilko Avsenik / Slavko Avsenik,j jun. / 02:42
10.8. Povej mi Marina Jovanovič Vunjak Branko Jovanovič Vunjak Branko Jovanovič Vunjak Branko / 02:45
10.8. Sonce pomladi Hrušovar Tadej Velkavrh Dušan Privšek Jože / 04:37
10.8. Tebi Ekart Jože Ekart Jože Kolarič Damjan / 03:28
10.8. Mi se mamo radi Ljudska Ljudska Stopar Robi / 01:00
10.8. Lačni Potrebuješ Jože Potrebuješ Jože Potrebuješ Jože / 03:32
10.8. Pajek Vrbek Stane Vrbek Stane Vrbek Stane / 03:00
10.8. Naj živi vesela družba Rupar Ivan Sivec Ivan Rupar Ivan / 02:49
10.8. Lastovke Lipicnik Franc Sivec Ivan Lipicnik Franc / 04:00
10.8. Mamica je kakor zarja Ljudska Ljudska Rodosek Engelbert berty / 02:00
10.8. Vrh planin Slavko, Vilko Avsenik / Greblo Patrik / 04:00
10.8. Po Sloveniji Zajc Niko Sivec Ivan Zajc Niko / 02:45
10.8. Ljubezen je roža Zdenko Runjič

 

Jakša Flamengo

David Penko

David Penko Narcis 03:00
10.8. Rdeča Lička Anita Penko Martina Tomažič Anita Penko Narcis 03:00
10.8. Bratje za mejo Poljanšek Rudi Malavašič Ivan Kosec Primož / 02:08
10.8. Spomni se name Jez Aleksander Jez Aleksander Pompe Andrej / 02:56
10.8. Čakal sem deklico ob potoku Segovc Franc Zaloznik Rustja Zora Segovc Franc / 03:32
10.8. Poletni dan Klepčar Alen Klepčar Alen / Biseri 02:51
11.8. Ključ Milanez Ludvik Herman Milanez Ludvik Herman Milanez Ludvik Herman Mlad.zbor 02:52
11.8. Kadar pa mim hišce greš Alojz Lojze Slak Potočar Franc / harmonikaš 03:00
11.8. Sijaj sijaj sončece Ljudska Ljudska Pucihar Jaka Otr.zbor 05:10
11.8. Na izlet Igor Dekleva Ljudska / Otr.zbor 02:00
11.8. Po dekle Alojz Lojze Slak Alojz Lojze Slak Alojz Lojze Slak harmonika 03:00
11.8. Ne bodi kot drugi Ostojič Milan Lainšček Franc Povh Marjan Učiteljski zbor 03:00
11.8. Dajte dajte Ljudska Ljudska Bučar Rudi Učiteljski zbor 03:55

September 2021

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
30.9. Mladi pevci Tomaž Zorko Jana Zorko / Otr.zbor 01:10
30.9. Dvojčka Peter Salvi Grafenauer Niko Gregor Forjanič Otr.zbor 02:06
30.9. Ples David Beovič / / Klavir 05:20
30.9. Poj z menoj Krajnčan Alojz jun Soster Olmer Ksenija Krajnčan Alojz jun Učit.zbor 03:57
30.9. Tema in variacije Ljudska Ljudska Ratimir Zekič Harmonika 03:00
30.9. Lira Davor Božič Noel / Davor Božič Noel Trobenta 02:52
30.9. Razpnimo jadra Katja Gruber Katja Gruber / Mlad.zbor 01:35

Oktober 2021

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
17.10. Ko sreča je ujeta Kališnik Samo, Matjaž in Maj Vlasič Vlasič Urša / Pevska skupina 03:30
17.10. Pesek in dotik Storman Primož Storman Primož Storman Primož, Pak Žarko Pevska skupina 03:42
17.10. Dober dan Kocjančič Danilo Mislej Drago Grabnar Boštjan Pevska skupina 03:39
17.10. Dal bom besedo Cotič Zdenko, Plestenjak Jan Plestenjak Jan / Pevska skupina 03:55

November 2021

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
3.11. Moj rodni kraj moj rodni dom Slavko, Vilko Avsenik Frane Milcinski, jun in Ferdinand Souvan Slavko, Vilko Avsenik ŽPS 02:00
3.11. Prišla bo pomlad Luka Lenard Tina Lenart / ŽPS 03:33
3.11. Mladi fantje Ljudska Ljudska Janez Pezdirec ŽPS 02:57
3.11. Ne bodi kot drugi Ditka Čepin Feri Lainšček / PS 3:60
  10.11. Pastirska Ljudska Samo Vremšak / PS 1:90
10.11. Nocoj se mi je sanjalo Emil Adamič Ljudska / PS 1:35
10.11. Prav po prstih Marko Margon Andrej Makor / PS 2:20
10.11. Domovina Franc Korbar Črtomir Šinkov / PS 3:30
10.11. Oljki Rudi Bučar Simon Jenko / MPS 1:25
10.11. Sem zaljubljen bil Ljudska Ljudska Franc Lipičnik MPS 03:00

 December 2021

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
25.12. Rajske strune Valentin Stolcer Valentin Stolcer Janez Močnik Kvartet 03:00
26.12. Kaj se vam zdi Ljudska Ljudska J. Močnik MPS 03:42
26.12. Pesem o rojstvu Ljudska Ljudska Goršič Janez ŽeVS 02:44
26.12. Hitite kristjani Ljudska Ljudska M. Tomc MPS 02:22
26.12. O, sveta noč Adam Adolphe Charles Senk Francka Krt Dominik VS 03:39
26.12. Že počiva vsa narava Leopold Belar / Tomaž Plahutnik Komorni zbor 02:31
26.12. Sveta noč Gruber Franz Xaver Joseph Mohr Miro Kobal Zbori 02:31

 Januar 2022

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
4.1. Kaj se vam zdi Ljudska Ljudska J. Močnik MPS 03:42
4.1. Pesem o rojstvu Ljudska Ljudska Goršič Janez ŽeVS 02:44
4.1. Hitite kristjani Ljudska Ljudska M. Tomc MPS 02:22
4.1. O, sveta noč Adam Adolphe Charles Senk Francka Krt Dominik VS 03:39
4.1. Rajske strune Valentin Stolcer Valentin Stolcer Janez Močnik Kvartet 03:00
4.1. Že počiva vsa narava Leopold Belar / Tomaž Plahutnik Komorni zbor 02:31
4.1. Sveta noč Gruber Franz Xaver Joseph Mohr Miro Kobal Zbori 02:31
9.1. Ne bodi kot drugi Ditka Čepin Feri Lainšček / PS 3:60
9.1. Pastirska Ljudska Samo Vremšak / PS 1:90
9.1. Nocoj se mi je sanjalo Emil Adamič Ljudska / PS 1:35
9.1. Prav po prstih Marko Margon Andrej Makor / PS 2:20
9.1. Domovina Franc Korbar Črtomir Šinkov / PS 3:30
19.1. Ko sreča je ujeta Kališnik Samo, Matjaž in Maj Vlasič Vlasič Urša / Pevska skupina 03:30
19.1. Pesek in dotik Storman Primož Storman Primož Storman Primož, Pak Žarko Pevska skupina 03:42
19.1. Dober dan Kocjančič Danilo Mislej Drago Grabnar Boštjan Pevska skupina 03:39
19.1. Dal bom besedo Cotič Zdenko, Plestenjak Jan Plestenjak Jan / Pevska skupina 03:55

Februar 2022 nismo oddajali del

Marec 2022

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
18.3. Ne bodi kot drugi Ditka Čepin Feri Lainšček / PS 3:60
18.3 Pastirska Ljudska Samo Vremšak / PS 1:90
18.3 Nocoj se mi je sanjalo Emil Adamič Ljudska / PS 1:35
18.3 Prav po prstih Marko Margon Andrej Makor / PS 2:20
18.3 Domovina Franc Korbar Črtomir Šinkov / PS 3:30
29.3. Prišla bo pomlad Ljudska Ljudska Goršič Janez MŽPS 02:00
29.3. Angelček varuh moj Ljudska Ljudska Goršič Janez ŽeVS 02:29

April 2022

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
22.4. Kuža Nana Forte Boris A. Novak / Otr.pev.zbor 02:40
22.4. Otrok moj Dražen Jeremič Dražen Jeremič / Učit.ž.zbor 03:00
22.4. Ne čakaj na maj Borut Lesjak Frane Milčinski ju Mojmir Sepe Učit.ž.zbor 02:39
22.4. Pesem prijateljstvo rodi Franc Lipičnik Ivan Sivec Franc Lipičnik Dekliški zbor 03:09
22.4. Pojmo naše pesmi Branimir Klavžar Majda Rebernik Milan Kokalj Dekliški zbor 02:43

Maj 2022

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
17.5. Modro nebo Matej Krajnc Matej Krajnc Franc Opeka Glasbena

skupina

03:22
17.5. Pegasto dekle Jure Robežnik Elza Budau Jure Robežnik Glasbena

skupina

03:00
17.5. Ko naju več ne bo Leon Matek Leon Matek Leon Matek Glasbena

skupina

05:02
17.5. Zvezde na nebu žarijo Traditionnel France Gačnik Dominik Krt MoPZ z glasbeno skupino 03:52
31.5. Ena ptička priletela Ljudska Ljudska Janez Pezdirec MPZ 02:20
31.5. Pod oknom Pavel Kosec Ivan Sivec Pavel Kosec Klapa 03:00
31.5. Sem šel čez gmajnico Ljudska Ljudska Niko Zlobko Klapa 02:19
31.5. Moja ljubica Rafael Zupanc Rafael Zupanc Rafael Zupanc Več zborov 03:00
31.5. Dan ljubezni Tadej Hrušovar Dušan Velkavrh Miran Muhič Otr.pev.zbor 04:05

Junij 2022

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
3.6. Viharnik vrh gora Slavko Avsenik Ivan Sivec / Harmonikaš 04:00
3.6. Pomlad Gal Gjurin Gal Gjurin / ŽeVS 04:08
3.6. Ljubim te Slovenija Oto Pestner Oto Pestner Milan Ferlež ŽeVS 04:50

3.6.

Čez zelene trate Slavko in Vilko Avsenik Zvonko Cemazar Slavko Avsenik jr. Harmonikaši 05.10

3.6.

Življenje je lepo Kaurič Darko, Kobal Cvetto Kaurič Darko / ŽeVŠ 04:06

3.6.

Trajnaninanena Ljudska Ljudska Rudi Bučar Oktet 01:40

3.6.

Poišči me Franc Segovc Jože Galič Franc Segovc Oktet 03:13

3.6.

Moja Matjaž Vlasič Blaž Švab / Oktet 03.00

14.6.

Travniki so že zeleni / / Vinko Strucl ŽeVS 03:30

14.6

Zagorski zvonovi Ljudska Ljudska Igor Podpečan ŽeVS 03:01

14.6

Ali me boš kaj rada imela Ljudska Ljudska Igor Podpečan ŽeVS 02:51

14.6

Koroška Ljudska Ljudska Gvido Učakar ŽeVS 02:00

14.6.

Hiša domača Franc Lipičnik Marjan Štemberger Franc Lipičnik ŽeVS 03:04

14.6

Gor čez jezero Ljudska Ljudska Danilo Švara ŽeVS 04:00

19.6.

Nikoli slabe volje Helena Kupper Helena Kupper Slavko Mihelčič Otr.zbor 03:00

19.6.

Pri farni cerkvici Ljudska Ljudska Marjan Turk Moška skupina 02:52

19.6.

Le en dan Mojca Lipičnik Pavlič Janez Dolenc Dušan Zore ŽeVS 03:03

26.6.

Prišla je pomlad Franc Lipičnik / Franc Lipičnik MoPZ 03:45

26.6.

Zapojmo pesem Franc Lipičnik Fortunat Razboršek Franc Lipičnik MoPZ 03:42
    26.6. Lastovki v slovo Ljudska Ljudska Anton Obranovič ŽePZ 03:18
    26.6. Gozdič je že zelen Ljudska Ljudska Janez Goršič ŽePZ 01:54
    26.6. Zato sem noro te ljubila Jože Privšek Miroslav Košuta Jože Privšek ŽePZ 04:05

26.6.

Mrak Gal Gjurin Gal Gjurin Gal Gjurin ŽePZ 04:01

26.6.

Vipavska dolina Milan Ulaga Anica Bolčič / Oktet 02:30

26.6.

Sem šel čez gmajnico Ljudska Ljudska Niko Zlobko Oktet 02:19
    26.6. Če se bom ženil Boštjan Povše Vera Krajnc Kumprej Boštjan Povše Oktet 02:01
    26.6. Nos Andrej Volarič Andrej Volarič Katja Gruber Oktet 02:50

26.6.

Vsi potoki, vse reke Aldo Kumar Gregor Strniša / MePS 03:00

26.6.

Na obzorju Marjan Gabrijelčič Ivanka Jermol / MePS 04:00

Julij in Avgust 2022 nismo oddajali del

September  2022

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
4.9. Mladi pevci Tomaž Zorko Jana Zorko / Otr.zbor 01:10
4.9. Dvojčka Peter Salvi Grafenauer Niko Gregor Forjanič Otr.zbor 02:06
4.9. Ples David Beovič / / Klavir 05:20
4.9. Poj z menoj Krajnčan Alojz jun Soster Olmer Ksenija Krajnčan Alojz jun Učit.zbor 03:57
4.9. Tema in variacije Krajnčan Alojz jun Ljudska Ratimir Zekič Harmonika 03:00
4.9. Lira Davor Božič Noel / Davor Božič Noel Trobenta 02:52
4.9. Razpnimo jadra Katja Gruber Katja Gruber / Mlad.zbor 01:35
4.9. Pika nogavička Spasic Besim Kenda Hussu Damjana Forjanic Gregor Otroški zbor 03:22
4.9. Vesela otroška Lipar Peter / Dekleva Igor Otroški zbor 02:00
4.9. Čudovit je svet Sirk Lea Sirk Lea / Otroški zbor 03:08

Oktober  2022

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
12.10. s sponov. Po zelenem travniku Miro Kokol Ljudska / PS 02:10
12.10 s ponov. Še rožce so žalvale Jože Leskovar Ljudska / PS 02:00
12.10 s ponov. Pastirska Samo Vremšak Ljudska / PS 01:90
12.10 s ponov. O mraku Gustav Ipavec Anton Funtek Tomaž Plahutnik PS 02:40
12.10 s ponov. Mati piše pismo Ljudska Ljudska Peter Fink PS 02:52
12.10 s ponov. Glasba iz filma – Cvetje v jeseni Urban Koder / Urban Koder Citraš 03:00
12.10 s ponov. Glasba iz filma – Babica gre na jug Vinci Vogue Anžlovar

Mirko Lazar

/ / Citraš 04:00

November  2022

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
25.11. s

ponov.

Imel sem ljubi dve ljudska Ljudska Krečič Matija MPZ 03:00
25.11. Večerni ave Foerster Anton Merhar Alojzij Simoniti Rado MPZ 03:00
25.11. Jadransko morje Hajdrih Anton Jenko Simon Štrucl Vinko MPZ 04:00
25.11. Pastirček Ljudska Ljudska Gerbič Franc MPZ 02:00
25.11. Sedem si rož porezala Prelovec Zorko Peruzzi Ivo Leskovar Jože MPZ 03:00
25.11. Zvezde na nebu žare Avsenik S. in V Budau Elza Avsenik S. in V MPZ 04:00
25.11. Teče mi vodica Ljudska Ljudska Tomc Matija MPZ 03:00
25.11. Jaz bi rad rdečih rož Vodopivec Vilko Lovrenčič Jože Štefančič Marcel MPZ 03:24
25.11. En hribček Krpač Ciril Slomšek Anton / MPZ 02:51
25.11. Igraj kolce Ljudska Ljudska Jež Jakob MPZ 02:52
25.11. Kje so tiste stezice Ljudska Ljudska Lovrenčič Hilarij MPZ 02:00

December  2022

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
18.12. Eno devo le bom ljubil Hrabroslav Andrej Volarič Simon Gregorčič Franc Korbar MPZ 02:59
18.12. Planinska roža Niko Zlobko, Alojz Slak Ivan Sivec Gustav Ipavec MPZ 03:03
18.12. Triglav Jakob Aljaž / Matija Zelenič MPZ 03:00
25.12. V dolinci prijetni Ljudska Ljudska Tomaž Plahutnik Otr.pevski zbor 01:36
25.12. Cin cin cin deklici Samo Zavisič Tanja Pogačnik / Otr.pevski zbor 04:00
25.12. Otroški smeh Martin Lesjak / / Otr.pevski zbor 02:30
25.12. Glej povsod sneg bel leži / / Vito Primožič Otr.pevski zbor 02:22
25.12. Želimo vam srečen praznik Ljudska Tomaž Habe Tomaž Habe Učiteljski zbor 03:45
25.12. Zapleši z menoj Niko Zlobko, Alojz Slak Ivan Sivec / Šol.ansambel 07:34
31.12. Pesem o rojstvu ljudska Ljudska Goršič Janez ŽeVS 02:44
31.12. Pastirji Simon Skalar Ljudska Ljudska Mešani zbor 04:11
31.12. Božji nam je rojen sin Ivan Zupan Ivan Zupan Samo Volk Moški zbor 03:48
31.12. Rajske strune Ljudska Ljudska Samo Volk Moški zbor 03:35
31.12. Ave marija Franc Juvan Franc Juvan Dominik Krt ŽeVS 03:42
31.12. Slava bogu mir ljudem Franc Juvan Franc Juvan Dominik Krt ŽeVS 02:33
31.12. Pesem zvonov Robert Smolnikar Ivan Sivec Robert Smolnikar ŽeVS 05:14
31.12. Aleluja Emil Zvonimir Glavnik / / Godala 04:00
31.12. Sveta noč Gruber Franz Xaver Joseph Mohr Miro Kobal Zbori 02:31

Januar  2023

Datum Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
10.1. Slovenski božič Matija Tomc Ljudska Žiga Stanič MePZ 10:00

Februar 2023

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
  5.2. Ni za konja dirka, ni za srečne raj Robert Petan Robert Petan Janez Dovč, Goran Krmac Dovč&Krmac 03:44
  5.2. Model kabriolet Robert Petan Robert Petan Janez Dovč, Goran Krmac Dovč&Krmac 02:45
  5.2. Blagajničarka Robert Petan Robert Petan Janez Dovč, Goran Krmac Dovč&Krmac 03:42
  5.2. Zadnji večer Robert Petan Robert Petan Janez Dovč, Goran Krmac Dovč&Krmac 03:42
  5.2. Majster Robert Petan Robert Petan Janez Dovč, Goran Krmac Dovč&Krmac 04:47
  5.2. Ekološka (varčna naj bo žarnica) Robert Petan Robert Petan Janez Dovč, Goran Krmac Dovč&Krmac 04:32
  5.2. Miška Robert Petan Robert Petan Janez Dovč, Goran Krmac Dovč&Krmac 01:42
  8.2. Oblaček mili moj Ljudska Ljudska Janez Pezdirec Kvartet 01:45
  8.2. Slovenec sem Gustav Ipavec Jakob Gomilšek Tadej Tomšič Kvartet 03:02
14.2. Nočem tja Aleks Volasko Aleks Volasko / Ninnay 03:05
14.2. V nebo Aleks Volasko Aleks Volasko / Ninnay 03:05
26.2. Muca prede nitke zlate DP DP Albinca Pesek Otr. zbor 03:47
26.2. Lev Andrej Hočevar Dušan Radpvič Ivan Minatti Otr. zbor 02:30
26.2. Ples snežink Igor Podpečan / / kitaristka 03:10
26.2. Z Goričkega v Piran Miro Tomassini Vlado Kreslin / ansambel 03:35
26.2. Ples Pavel Mihelčič / / klavir 03:00
26.2. Pričakovanje Nada Žgur Nada Žgur / Mlad. zbor 03:00
26.2. Pod Poncami Boris Kovačič Marjan Stare Boris Kovačič Harmonikaš 02:15
26.2. Moja harmonika Franc Mihelčič / / Harmonikaš 02:38
26.2. Z roko v roki Avgust Skaza Maja Oderlap 7 Učit. zbor 03:41
26.2 Ljubljana Marko Tekavec Marko Tekavec Karel Novak Učit. zbor 02:16
26.2 Tri planike Primož Kranjc Ivan Sivec / Učit. zbor 03:00

Marec 2023

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerj-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
  5.3. Pesem o zvezdah Janez Dovč, Brina Vogelnik Tone Pavček / Dovč&Krmac

Z gosti

05:09
5.3. Pomladne sanje Janez Dovč Brina Vogelnik / Dovč&Krmac 03:08
5.3. Sredi noči Janez Dovč Brina Vogelnik / Dovč&Krmac 05:28
5.3. Luknja Janez Dovč Brina Vogelnik / Dovč&Krmac 04:11
5.3. Najin sinek Janez Dovč, Brina Vogelnik Frane Milčinski jun / Dovč&Krmac 04:03
5.3. Tivoli Janez Dovč Brina Vogelnik / Dovč&Krmac 04:56
5.3. Srce Janez Dovč Brina Vogelnik / Dovč&Krmac 04:14
8.3. Jutro na vasi Mirco Lieber / Mirco Lieber Ples. skupina 03:00
8.3. Jaz  pa grem na zeleno travco Ljudska Ljudska Boris Frank Ples. skupina 03:00
8.3. Majhna sem bila Ljudska Ljudska Valter Skok Ples. skupina 02:36
8.3. Prijateljstvo Sanja Lenarčič, Martina Madon Sanja Lenarčič, Martina Madon / Vrtcev zborček 01:09
8.3. Bosi in obuti vrabci Janez Bitenc Janez Bitenc Igor Dekleva Vrtcev zborček 0:30
19.3. Otroci tistega časa Rudi Bučar, Gaber Radojević Rudi Bučar / Dovč&Krmac 03:25
19.3. Kakšni so takšni Rudi Bučar, Gaber Radojević Rudi Bučar / Dovč&Krmac 03:36
19.3. Izola Rudi Bučar, Gaber Radojević Rudi Bučar / Dovč&Krmac 03:33
19.3. Tisti ljudje Rudi Bučar, Gaber Radojević Rudi Bučar / Dovč&Krmac 03:40
19.3. Greva naprej Rudi Bučar, Gaber Radojević Rudi Bučar / Dovč&Krmac 03:31
19.3. Dam ti jutra Zdenko Cotič Drago Mislej Mef / Dovč&Krmac 04:27
19.3. Naj traja Rudi Bučar Leon Oblak / Dovč&Krmac 05:15
26.3. Tri planike Primož Kranjc Ivan Sivec / Meš.pev.skup. 03:00
26.3. Nori veter Danijel Černe / Danijel Černe, Bojan Cvetreznik Inštrum.duo 05:47
26.3. Mamica moja Luka Kraboljc Maks Simončič / Žen.pev.skup. 03:00
26.3. Nasmeh v očeh Matevž Goršič Polona Cmer / Žen.pev.skup. 03:29
26.3. Pod Poncami Boris Kovačič Marjan Stare Boris Kovačič Harmonikaš 02:15
26.3. Mi se imamo radi Ljudska Ljudska Alojz Ogorevc Harmonikaš 01:55
26.3. Jaz pa pojdem na Gorenjsko Ljudska Ljudska Tomaž Habe Harmonikaš 02:35

April 2023

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerj-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
5.4. Koza meka Janez Bitenc Janez Bitenc Slavko Avsenik jun Otr. pevski zbor OŠ 02:46
5.4. Pesem za mamo Miran Rustja Neža Maurer / Otr. pevski zbor OŠ 03:00
5.4. Bolhe Egidij Gašperšič Anja Stefan / Otr. pevski zbor OŠ 02:00
5.4. Lev Alojz Krajnčar jun Dušan Radovič Ivan Minatti Otr. pevski zbor OŠ 02:46
5.4. Prijatelji Dominik Krt Zvezdana Majhen / Otr. pevski zbor OŠ 02:04
5.4. Goska Neža Milan Ostojič Feri Lainšček / Otr. pevski zbor OŠ 00:57
5.4. Sanjaj lepe sanje Tomaž Zorko Zorko Jana / Otr. pevski zbor OŠ 01:45
5.4. Muca na klavir igra Igpr Podpečar Vekonika Šolinc / Otr. pevski zbor OŠ 02:40
6.4. Snoč pa dav je slanca pala Ljudska Ljudska Jernej Smolej Fantje iz MOPZ 03:18
6.4. Večerni ave Anton Foester Alojzij Merhar Jože Leskovar Fantje iz MOPZ 03:00
6.4. Pod oknom Milko Lazar France Prešeren / Fantje iz MOPZ 02:20
6.4. Del tebe Robert Kuhelj Robert Kuhelj Robert Kuhelj Mešani pevski zbor 04:19
6.4. O kresu Viktor Mihelčič Fran Albreht Milan Frlež MPZ 01:00
6.4. Prošnja Boštjan Soklič France Prešeren Boštjan Soklič MPZ 03:40
6.4. Vasovalec Franc Lipičnik Ivan Sivec Franc Lipičnik MPZ 03:09
6.4. Ave Marija Boštjan Rihtar Boštjan Rihtar Tomislav Velenko ŽPZ 02:58
6.4. Nekaj je v zraku Ursula Jasovec Tone Pavček / ŽPZ 02:00
6.4. Tone sonce Ambrož Čopi Simon Gregorčič / MePZ 02:00
6.4. Nazaj v planinski raj Anton Medved Simon Gregorčič Franc Korbar MePZ 03:15
20.4. Pojdem na ravno polje Radovan Gobec Tone Pavček / ŽePZ DU 02:00
20.4. Sem šel čez gmajnico Ljudska Ljudska Jože Leskovar Moška vokal skupina 03:00
20.4. Sinoči sem na vasi bil Ljudska Ljudska Pavel Dolenc Moška vokal skupina 02:06
20.4. Oj uatrak muj Patrik Greblok Patrik Greblok Patrik Greblok Učit.pevski zbor 05:39
25.4. Tam gori za našo vasjo Emil Adamič Rudolf Maister Ciril Krpac ŽPZ 01:04
25.4. Slovenka sem / / Janez Pezdirc/ ŽPZ 02:15

Maj 2023

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerjaprireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
11.5. Kaj bi jaz tebi dal Ljudska Ljudska Karel Boštjančič Pevska skupina 05:00
11.5 Petelinček je zapieu Ljudska Ljudska Hilarij Lavrenčič Pevska skupina 02:00
11.5 Moja kosa je križavna Ljudska Ljudska Radovan Gobec Pevska skupina 02;30
11.5 Vse rožice rumene Ljudska Ljudska Emil Adamič Pevska skupina 02:10
11.5 S triglavskega veter pogorja Ljudska ljudska Leon Bučar Oktet 03:07
11.5 Zelenica Marjan Perko Marjan Perko Tomaž Plahutnik Oktet 03:13
12.5. Dekle na vrtu zelenem sedi Ljudska Ljudska Pavel Kernjak Pevska skupina 03:00
12.5. Življenje je lepo Tomaž Domicelj Tomaž Domicelj Tomaž Pirnat Pevske skupine 02:39
24.5. Imel sem ljubi dve Josip Ipavec / / Oktet 03:00
24.5. Vasovalec Josip Verbič Janko Polak Andrej Šifrer Oktet 03:01
24.5. Triglav Jakob Aljaž / Patrik Greblo Oktet 03:00
24.5. Kaj bi te vprašal Ljudska Radovan Gobec / Oktet 02:32
24.5. Ljubavne pesmi iz Rezije Rado Simoniti Ljudska Rado Simoniti Oktet 04:00
24.5. Studenček Ljudska Ljudska Niko Zlobko Oktet 02:43
24.5. Ti puebec Ljudska Ljudska Pavel Kernjak Oktet 05:00
24.5. Pleničke je prala Ljudska Ljudska Danilo Bučar Oktet 02:15
24.5. Potrkan ples Ljudska Ljudska Josip Pavčič Oktet 02:00
26.5. Mati mojega srca Franc Juvan Juvan Franc Dominik Krt ŽVS 03:22

Junij 2023

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerja

-prireditelj

Ime izvajalca Čas predvajanja
4.6. Zahodno dekle Urša in Jure Mihevc Jure Mihevc / Urša in Jure Mihevc 03.15
4.6. Argentina Urša in Jure Mihevc Jure Mihevc / Urša in Jure Mihevc 03:38
4.6. Spremembe Urša in Jure Mihevc Jure Mihevc, / Urša in Jure Mihevc 03:48
4.6. Ljubezen Urša in Jure Mihevc Jure Mihevc, Blaž Učakar / Urša in Jure Mihevc 05:00
4.6. Jaz in nebo Urša in Jure Mihevc Jure Mihevc / Urša in Jure Mihevc 03:52
4.6. Dež je za novo leto Urša in Jure Mihevc, Danijel Bogataj Jure Mihevc / Urša in Jure Mihevc 03:47
4.6. Ti ne poznaš konjev Urša in Jure Mihevc Jure Mihevc / Urša in Jure Mihevc 03:03
7.6. Prišla bo pomlad Luka Lenart Luka Lenart / MPZ 03:33
7.6. Pomlad je tu Simon Cesar Simon Cesar / MPZ 02:42
7.6. Travca zelena Ljudska Ljudska Katarina Pustinek MPZ 03:00
7.6. Lahko noč Ljudska Anton Martin Slomšek Anton Juvan MPZ 03:05
7.6. Lastovki v slovo Ljudska Ljudska Tomaž Plahutnik MPZ 02:01
7.6. Oj mati mamca DP DP Leonard Klemenc MPZ 04:15
7.6. Oj triglav moj dom Jakob Aljaž DP Dušan Zore MPZ 03.01
7.6. Soči Jakob Aljaž Simon Gtrgorčič Miloš Leban MPZ 02:51
7.6. Oblaki so rdeči Ljudska Ljudska Janez Goršič MPZ 02.16
7.6. Pastirska Uroš Vošnjak Uroš Vošnjak / Pevska skupina 05:28
7.6. Kaj bi jaz tebi dal Ljudska Ljudska Karel Boštjančič Pevska skupina 05:00
7.6. Spominčice Luka Krof / / Pevska skupina 02:30
7.6. Dajte, dajte ljudska Ljudska Blaž Pucihar Pevska skupina 01:30
7.6. Pojdem u Rute / / Slavko Kovačič Pevska skupina 02:39
23.6. Mi se mamo radi Ljudska Ljudska Tadej Tomšič Otr.zbor 02:17
23.6. Ko si mlad Jože Burnik Ivan Sivec Jože Burnik Uči.zbor 03:12
29.6. Slovenec sem Gustav Ipavec Jakob Gomilšak Vladimor Mustajbašič MPS 03:00
29.6. Sreča na vrvici Deco Žgur Svetlana Makarovič Deco Žgur Otr.zbor 02:48
29.6. Venček ljudskih Peter Tovornik / / Otr.zbor 04:31
29.6. Rompompom Niko Zlobko Ivan Malavašič Niko Zlobko Harmonikaši 01:58
29.6. Sosedov Francelj Alojz Slak / / Harmonikaši 02:00
29.6. Dekle na vrtu zelenem sedi Ljudska Ljudska Pavel Kernjak Pevska skupina 03:00
29.6. Slovensko dekle / / Katja Gruber Vokalna pev.skupina 02:26
29.6. Tam kjer sem doma Jože Privšek Miroslav Košuta / ŽPS 03:19
29.6. Nocoj je ena luštna noč Ljudska Ljudska Rok Golob Harmonike in pevci 03:44

Julij in Avgust 2023 nismo oddajali del

September 2023

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžer prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
17.,20.,21.,26., Nocoj se mi je sanjalo Ljudska Ljudska           Emil Adamič Pevska skupina 02:00
17.,20.,21.,26., Nocoj pa oh nocoj Ljudska Ljudska Frane Venturini Pevska skupina 02:31
17.,20.,21.,26., Je pa davi slanca pala Ljudska Ljudska Matej Hubad Pevska skupina 03:00
17.,20.,21.,26., Spominčice Ljudska Ljudska Blaž Strmole Pevska skupina 02:30

Oktober 2023

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerj-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
13.,17.,22., Tam gori za našo vasjo Emil Adamič Rudolf Maister Ciril Krpac Ženski zbor DU 1:04
13.,17.,22., Pod lipo Dejan Mastnak / / Ženski zbor DU 02:45
13.,17.,22., Ko bi jaz vedela Boris Frank / / Ženski zbor DU 01:46
13.,17.,22., Stari čebelar Alojz Lojze Slak / / Harmonikaša 03:31
6.,15.,

19.,25.,

Dekle je prala srajčki dve Ljudska Ljudska Janez Pezdirc Pevska skupina 04:38
6.,15.,

19.,25.,

Moja princesa Marjan Smode Marjan Smode Marjan Smode Klapa 03.00
6.,15.,

19.,25.,

Slovenija Slavko in Vilko Avsenik / / Zbori in klape 03:00
20.,24.,26.,31., Aj zelena je vsa gora Ljudska Ljudska           Samo Kutin

 

Pevska žen.vok skupina 03:53
20.,24.,26.,31., Pobelelo polje Ljudska Ljudska Albin Weingler Pevska žen.vok skupina 04:00
20.,24.,26.,31., Agita Ljudska Ljudska Matej Hubad Pevska žen.vok skupina 03:00
20.,24.,26.,31., Sanja Rok Lesjak Rok Lesjak / Pevska žen.vok skupina 03:42
20.,24.,26.,31., Zelena dežela Miran Vlahovič Tanja Postružnik / Pevska žen.vok skupina 02:30

November 2023

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžer-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
17., 18.,19., Rož, Podjuna,Zila Pavel Kernjak Janez Mikula,

Janko Olip

Josef Sticker Vokalna moška skupina 03:40
20.,22.,23.,29,; Oče naš Jernej Rustja Cerkveno besedilo / Vokalna moška skupina 02:00
» Tu je moj dom Enzo Hrovatin Nelfi Depangher. Drago Mislej Ana Celin Lenarčič Vokalna moška skupina 03:29
» Fsi so venci beili Ljudska Ljudska Ambrož Čopi Vokalna ženska skupina 02:47
» Zreilo je žito Ljudska Ljudska Ambrož Čopi Vokalna ženska skupina 02:41
» Moja dežela Jani Golob Dušan Velkavrh Jani Golob Vokalna ženska skupina 03:00
» Zeleni polog / Keithl Moore Pavle Merku Vokalna ženska skupina 02:30
» Svet Mirko Medved Mirko Medved / Mešani pevski zbor 03:09
» O, mati čistega srca Josef Gruber / Avsenik Slavko jun Mešani pevski zbor 02:54
» Urška Ljudska Ljudska Alojz Podvratnik Movs 02:05
» Slovensko dekle Jozef Virk Jozef Virk Tomaž Habe Pevska skupina 01:45
» Deklica Tadej Prosenc Tadej Prosenc Samo Kališnik Pevska skupina 03:26
» Oj,uatrak muj Patrik Greblo Patrik Greblo Patrik Greblo Učitelj. pevski zbor 03:38
» Ne čakaj na maj Borut Lesjak Fran Milčinski Ježek / Učitelj. pevski zbor 03:39
» Poletna noč Mojmir Sepe Elza Budau / Učitelj. pevski zbor 03:05
» Venček na glavi Rihard Zadravec Ljudska / Žen.pevski zbor 04:03

 

» Večerni zvon Fran Ferjančič Anton Medved Fran Ferjančič Žen.pevski zbor 02:45
» Ave Marija Fran Gerbič Cerkveno besedilo / Ženski zbor 06:39
» Zrejlo je žito Ljudska Ljudska Katarina Pustinek Rakar Vokalna skupina 03:00
» Cvetje v jeseni Urban Koder Blažm Strmole / Vokalna skupina 01:55
» Spominčice Lajos Serly Vlado Kreslin Vlado Kreslin Vokalna skupina 03:42
» Mlade oči Jure Robežnik Dušan Velkavrh Jure Robežnik Vsi zbori 03:00
» Vrtec ogradila bodem Ljudska Ljudska Alojz Ogorevc Moški zbor 03:10
» Sijaj mi sončece Ljudska Ljudska Alojz Ogorevc Moški zbor 02:33
» Vse najlepše rožice Ljudska Ljudska Tomaž Plahutnik Moški pevski zbor 02:39
» Pobelelo polje Ljudska Ljudska Urša Jalovec Ženska vokalna skupina 04:00
» Aj, zelena je vsa gora Ljudska Ljudska Uroš Krek Ženska vokalna skupina 03:00
» Zvezde Gobec Radovan Jože Kocbek / Moški oktet 03:00
» Potrkan ples Ljudska Ljudska Josip Pavčič Moški oktet 03:00
» Kraška jesen / Srečko Kosovel Vinko Vodopivec Moški pevski zbor 02:15
» Dečva, to mi povej Ljudska Ljudska Jože Leskovar Moški pevski zbor 03:00
» Nos Hrabroslav Volarič Hrabroslav Volarič Katja Gruber Moški pevski zbor 02:50
» Od Urške Ljudska Ljudska Janez Moćnik Lovski oktet 02:35
» Kraška jesen Alojz Srebotnjak Srečko Kosovel / Mešana pevska skupina 02:15
» Ne ouri, ne sejaj Ljudska Ljudska Katarina Pustnik Rakar Mešani pevski zbor 01:00

December 2023

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerj-prireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
3,10,20, Kraška jesen Alojz Srebotnjak Srečko Kosovel / Pevska skupina 02:15
» Petelinček je zapieu Ljudska Ljudska Ilario Lavrenčič Pevska skupina 02:00
» Moja kosa je križavna Ljudska Ljudska Radovan Gobec Pevska skupina 02:30
» Čuk se je oženil Ljudska Ljudska Ubald Vrabec Ženska vokalna skupina 01:30
» Šmentana muha Ljudska Ljudska Jakob Jež Ženska vokalna skupina 02:00
» Kemu si dala rožice Ljudska Ljudska Ambrož Čopi Ženska vokalna skupina 01:18
» Pojdem na ravno polje Radovan Gobec Tone Pavček / Ženska vokalna skupina 02:00
» Mati piše pismo Ljudska Ljudska Jože Leskovar Pevska skupina 03:00
» Magdalenca Ljudska Ljudska Aldo Kumar Pevska skupina 03:00
» Pojdam u rute Ljudska Ljudska Jože Leskovar Pevska skupina 02:00
» Lepo mi poje črni kos Ljudska Ljudska France Cigan Pevska skupina 01:30
» Pesem o rojstvu Ljudska Ljudska Luka Kramolc Pevska skupina 04:00
24.,28., Praznovanje Zdenko Korenjak / Zdenko Korenjak Učiteljski pevski zbor 04:30
26.,29., Stoji učilna zidana Ljudska Ljudska Marko Mozetič Učiteljski pevski zbor 93:05
» Mi delamo snežaka Martin Pustinek Klavdija Dovečer Martin Pustinek, Boštjan Grabnar Otroški zbor 02:02
» Siva kučma Janez Bitenc Janez Bitenc Janez Bitenc Otroški zbor 01:16

Januar 2024

Datum  Naslov dela Ime skladatelja Ime avtorja besedila Ime aranžerjaprireditelj Ime izvajalca Čas predvajanja
2.,5.,6.,

9., 21;

 

Dekle na vrtu zelenem sedi Ljudska Ljudska Pavel Kernjak Moška pevska skupina 03:00
» Barkarola Nevio Miklavčič Nevio Miklavčič Nevio Miklavčič Ženska pevska skupina 03:45
» Na nebu zvezde žarijo Ljudska Ljudska Ciril Pregelj Otroški zborcek 02:21
» Tu smo doma Romana Cafuta Romana Cafuta Romana Cafuta Moški pevski zbor 03:00
» Prvi sneg Ladislav Surla Ivan Sivec Ladislav Surla Ženska pevska skupina 02:00
» Sto obljub sto želja Lojze Alojz Slak Franciska Požek / Moška pevska skupina 02:00
» Nocoj je ena luštna noč Ljudska Ljudska Rok Golob Moška pevska skupina 03:44
» Silvestrski poljub Jože Privšek Dušan Velkavrh Patrik Greblo Vsi pevci in zbori 04:00